Најлош месец во годината

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од ocila, 12 ноември 2013.

 1. cooll

  cooll Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2010
  Пораки:
  1.169
  Допаѓања:
  4.288
  Пол:
  Женски
  Јануари , февруари и март. :@ 8)
   
 2. tejjaam

  tejjaam Активен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2013
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  14
  Немам некој посебно лош месец,но ќе го одвојам февруари.
   
 3. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.509
  Допаѓања:
  4.151
  Пол:
  Женски
  Ноември и Мај |(
   
 4. I.want.to.sleep

  I.want.to.sleep Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  467
  Октомври, Декември и Март :D
  Тромесечија, ах...
   
 5. Avenged

  Avenged Популарен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2013
  Пораки:
  613
  Допаѓања:
  1.487
  Пол:
  Женски
  Ноември,Декември и Март.
   
 6. LadyNitro

  LadyNitro Активен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2013
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  30
  Aприл, Мај :puke:
   
 7. hristinnnna

  hristinnnna Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2013
  Пораки:
  391
  Допаѓања:
  170
  Септември-почеток ан учебна година.
  Октомври-ептен тапа месец
  Март-исто така досаден месец. :|
   
 8. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.146
  Допаѓања:
  912
  Пол:
  Женски
  Ноември,декември,јануари,февруари и март! :puke: :envy: :devil:
  Тие според мене се најлоши месеци во годината бидејќи не сакам студови,дождови и мразеви! :puke: :envy: :devil:
   
 9. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.893
  Пол:
  Женски
  Нема лош месец сите имаат своја увабина :D
   
 10. Golden

  Golden Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2013
  Пораки:
  1.066
  Допаѓања:
  1.399
  Пол:
  Женски
  Некако безврска ми е октомври. :puke:
   
 11. Anne15

  Anne15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2012
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  240
  Пол:
  Машки
  Е сега ми е дефинитивно Ноември.Секогаш лошите работи ми се случуваат. ;(
   
 12. Divajn

  Divajn Популарен член

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  366
  Допаѓања:
  223
  Јануари
  Кој е на медицина, знае :D
   
 13. Mahidevranfan

  Mahidevranfan Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2013
  Пораки:
  466
  Допаѓања:
  2.064
  Пол:
  Женски
  Според мене нема најлош месец, сите по нешто се убавии :P
   
 14. Natali.3

  Natali.3 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  4.988
  Допаѓања:
  41.049
  Пол:
  Женски
  Јануари
   
 15. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.371
  Допаѓања:
  941
  ваааат?
  најубав и декември :inlove: :inlove:
   
  На Natali.3 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Jay-jay

  Jay-jay Активен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2013
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  40
  Февруари, Март, Април, Мај, Септември, Октомври и Ноември! |( Shit!
   
 17. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.296
  Пол:
  Женски
  Декември, Јануари и Февруари. Не сакам кога е многу ладно и кога има снег.
   
 18. QueenB

  QueenB Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 април 2011
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  49
  ноември... досаден, често врнежлив, без некои посебни случувања и небитен :)
   
 19. Kikka.C19.20

  Kikka.C19.20 Нов член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2013
  Пораки:
  213
  Допаѓања:
  22
  Дефинитивно Септември! :swear:
   
 20. QueenElena

  QueenElena Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2013
  Пораки:
  1.213
  Допаѓања:
  1.287
  Февруари и октомври се најглупи месеци.
  Во февруари не се случува ништо(освен што врне) и ништо интересно не останало од зимата.
  Во октомври пак, времето секој ден станува полошо. Тогаш обично ме фаќа есенска депресија. :D