Најлош месец во годината

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од ocila, 12 ноември 2013.

 1. Beauchamp

  Beauchamp Популарен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2011
  Пораки:
  1.899
  Допаѓања:
  5.472
  Пол:
  Женски
  Јануари, без конкуренција.
  Подепресивен месец нема :drunk:
   
  На Doozy му/ѝ се допаѓа ова.
 2. lightning123

  lightning123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  390
  Мене дефинитивно ужас ми е Мај. Секогаш така било и ќе си биде. Баксуз. Ни времето нема да ме сака, знам..
   
 3. Linnea

  Linnea Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2014
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  110
  Пол:
  Женски
  Ноември ми е глуп некако, ништо не се случува, сите паднале во депресија од тмурното време и чекањето да дојди Нова година. А и мај не го сакам баш, супер е времето и сите се полни со енергија ама тогаш се сите тестови и сите испрашувања за крај година, да не можеш глава да дигнеш од книгата |(
   
 4. 4rever.unique

  4rever.unique Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2014
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  223
  Најлоши според мене се Октомври и Февруари!
   
 5. Cka

  Cka Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  7.147
  Допаѓања:
  82.521
  Август! Пекол време ...
   
 6. WaffleGirl

  WaffleGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2014
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  1.047
  Септември :x
   
 7. Ondula

  Ondula Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2014
  Пораки:
  242
  Допаѓања:
  1.042
  Пол:
  Женски
  Февруари и Ноември. :!:
   
 8. anngelique

  anngelique Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  476
  Август..
   
 9. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.878
  Допаѓања:
  26.466
  Пол:
  Женски
  Февруари, најдосаден.. И март исто. :emo:
   
 10. Loss

  Loss Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  49
  Допаѓања:
  14
  СЕПТЕМВРИ!
  Бидејќи ми е како понеделник на годината.
   
 11. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.312
  Допаѓања:
  2.037
  Пол:
  Женски
  Септември |(
   
 12. Alyson

  Alyson Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2014
  Пораки:
  102
  Допаѓања:
  159
  Ноември, декември и февруари :x Дефинитивно не ја сакам есента и зимата. Па и отомври не го сакам баш но има денови во октомври кои ми се посебни :wasntme:
  Изгледа бидејќи веќе не одам на училиште затоа не го мразам септември :D
   
 13. the.one

  the.one Популарен член

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  794
  Некако глупо ми е да одвојувам еден месец како најлош, се разбира сите имаат своја добра и лоша страна.

  Но, кога подобро ќе размислам, мене јули ми е секогаш досаден, осамен и депресивен. Па и како што не сум голем обожавател на топло време...
   
 14. srhsejbsk

  srhsejbsk Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  1.557
  Допаѓања:
  9.295
  Пол:
  Женски
  Септември
   
 15. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  2.097
  Допаѓања:
  6.740
  Пол:
  Женски
  Секој месец има своја магија која што другите ја немаат. Но, веќе ако мора да одвојам, би рекла Јули и Септември.
   
 16. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.520
  Ноември и февруари
  Февруари и не ми е толку мн бидејки ми е роденден и цел месец сум во еуфорија, ама ноември е навистина тапа и секогаш тој месец ме фаќа блага депресија :lol:
   
 17. Sunshine.Sunshine

  Sunshine.Sunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2014
  Пораки:
  1.202
  Допаѓања:
  2.564
  Пол:
  Женски
  Септември, бидејќи почнуваме со училиште.
   
 18. Emilia.Attias

  Emilia.Attias Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2013
  Пораки:
  909
  Допаѓања:
  573
  Пол:
  Женски
  Зимните месеци ми се најлоши. Ама доколку би требало да биде еден тоа би било Септември според мене.
   
 19. jelena.rozga

  jelena.rozga Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  304
  Допаѓања:
  170
  Септемврви-тогаш започнува школската година
   
 20. MermaidKiky

  MermaidKiky Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2013
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  221
  Пол:
  Женски
  Септември