Најлош месец во годината

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од ocila, 12 ноември 2013.

 1. summer-lover

  summer-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  378
  Допаѓања:
  1.257
  Пол:
  Женски
  Февруарии :Down:
   
 2. fashion.girl.13

  fashion.girl.13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  359
  Пол:
  Женски
  ноември и февруари :(
   
 3. srcence1607

  srcence1607 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2012
  Пораки:
  2.347
  Допаѓања:
  2.469
  Пол:
  Женски
  Ноември.. најдепресивен е, сите се такви намрштени, тажни |(
   
 4. lovemme

  lovemme Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 октомври 2013
  Пораки:
  2.608
  Допаѓања:
  69.557
  Пол:
  Женски
  Ноември :^)
   
 5. eloves

  eloves Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  2.666
  Допаѓања:
  7.602
  Пол:
  Женски
  Ноември, декември, јануари, фебруари, март .. секогаш кога е ладно.
   
 6. LoganForever<3

  LoganForever<3 Активен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2015
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  октомври , ноември
   
 7. 1slavjanka

  1slavjanka Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2014
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  502
  Пол:
  Женски
  Октомври и ноември секогаш ми биле досадни и монотони.
  Инаку Март(а) со 300 ума знае секогаш да изненади :D
   
 8. ton4ica

  ton4ica Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2013
  Пораки:
  143
  Допаѓања:
  172
  Пол:
  Женски
  Се мислев и ми изгледа дека нема најлош месец. Во секој месец има нешто посебно иако ладните месеци не ги сакам
   
 9. Emili12321

  Emili12321 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  236
  Допаѓања:
  287
  septemvri definitivno
   
 10. ancebanance

  ancebanance Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2013
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  67
  Пол:
  Женски
  Најодвратни: февруари,март,април,мај,јуни,јули
  Најубави: август,септември,октомври,ноември,декември,јануари
   
 11. IthoughtIwasAnAllien

  IthoughtIwasAnAllien Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2014
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  235
  Ноември дефинитивно.
   
 12. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  1.879
  Допаѓања:
  7.670
  Пол:
  Женски
  Декември
   
 13. mh23

  mh23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2013
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  47
  ноември крајна депресија ми е
   
 14. agios

  agios Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2014
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  482
  октомври
   
 15. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  9.841
  Допаѓања:
  55.066
  Пол:
  Женски
  Јуни. Одвај чекаш да завршиш со испитите на факултет ама крај како да нема. Времето те тера да шеташ, да правиш се освен да учиш.
   
 16. LittlePinky

  LittlePinky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  1.379
  Допаѓања:
  4.310
  Пол:
  Женски
  Дефинитивно март и август.
   
 17. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.413
  Пол:
  Женски
  Ноември. Убав ми е месецот онака, мислам времето ми е убаво де.
  Само многу неубави работи ми се случуваат тој месец, крајно депресирачки ми е.
   
 18. ~Ajmar~

  ~Ajmar~ Нов член

  Се зачлени на:
  31 јули 2015
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Декември,јануари,фебруари и март.
   
 19. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.638
  Пол:
  Женски
  Секој месец, како и секое годишно време си има своја убавина, лично не обожавам екстремни температури, ова важи и за -, и за +, така што единствено тие месеци ми се малку понапорни заради временските услови, но сепак општо онака ми е ок.
   
  На Lovelybaby<3, Недопирлива5 и Aleksandra9999 им се допаѓа ова.
 20. Brunhilde

  Brunhilde Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  3.165
  Допаѓања:
  29.001
  Пол:
  Женски
  Не ги сакам студените месеци некако депресивни ми се.
   
  На The Saturdays, Ena05 и mileystar им се допаѓа ова.