Најлош месец во годината

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од ocila, 12 ноември 2013.

 1. jagotka123

  jagotka123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  1.467
  Допаѓања:
  136
  Пол:
  Женски
 2. veteruska

  veteruska Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2014
  Пораки:
  1.977
  Допаѓања:
  5.793
  Септември до Мај
   
 3. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  13.575
  Допаѓања:
  136.994
  Пол:
  Женски
  Од ноември до март. :rofl:
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  2.540
  Допаѓања:
  16.407
  Пол:
  Женски
  Декември, јануари и февруари пошто е многу ладно а не сум навикната на студ:envy:
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 5. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.677
  Допаѓања:
  14.121
  Пол:
  Женски
  Есенските и март.
   
 6. Ena05

  Ena05 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 мај 2019
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  148
  Пол:
  Женски
  Сите студени месеци. Посебно ноември не го сакам бидејќи имам изгубено 2 блиски личности во овој месец.
   
 7. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  6.529
  Допаѓања:
  30.288
  Пол:
  Женски
  Зимските :doh:
   
  На marija305 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. The Saturdays

  The Saturdays Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2015
  Пораки:
  483
  Допаѓања:
  950
  Пол:
  Женски
 9. marija305

  marija305 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2014
  Пораки:
  1.011
  Допаѓања:
  7.600
  Пол:
  Женски
  Декември.
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 10. AngIv

  AngIv Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2017
  Пораки:
  727
  Допаѓања:
  7.581
  Мај, Јуни, Јуљи, Август
   
 11. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.677
  Допаѓања:
  14.121
  Пол:
  Женски
  Е овој сега. И идниот, и тој по него.
   
 12. LunaGrey

  LunaGrey Популарен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2018
  Пораки:
  2.636
  Допаѓања:
  25.811
  Пол:
  Женски
  февруари
   
 13. butterflu

  butterflu Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2017
  Пораки:
  489
  Допаѓања:
  337
  Пол:
  Женски