1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најлош производ

Дискусија во 'Канта' започната од fashion.owl, 29 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. fashion.owl

  fashion.owl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2013
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  21
  Мислам дека ваква тема ни е потребна (не успеав да најдам нешто слично) :)

  Тука споделувајте слики од производи од кои сте тотално разочарани (креми, лосиони, пудри, маскари, кармини...).

  Било до количината на производот, резултатите кои ги ветува, нус-појави, алергиски реакции... :tmi:


  Еве, јас лично пред некој ден го купив ова:

  Лицето ми се затегна до тој степен што не можев да ги кренам веѓите, на допир е како ефтина кожна фотеља и што е најстрашно од се чкрипи. Едвај успеав да се средам после. :x
  Сега е во канта. :rock:
   

  Прикачени фајлови:

  • product_2993.jpg
   product_2993.jpg
   Големина на фајлот:
   54 KB
   Прегледи:
   148
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.