1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најлош сексуален однос

Дискусија во 'Секс' започната од mcokolada, 4 јуни 2020.

  1. mcokolada

    mcokolada Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 ноември 2015
    Пораки:
    283
    Допаѓања:
    448
    Gledam ima tema najlos sostanok,Pa ajde da se posmeeme malku I na ovaa tema. Mojot najlos seksualen odnos- se gledav nekoe vreme so momceto,zabaven mi bese I ubavo se baknuvase.Bevme dogovoreni da izlezeme na kafe.Me zede so kola I me odnese vo nekoj Stan. Mi se nafrli vednas tamu, ni predigra ni nisto. Mi se svigase pa si rekov zosto da ne. Mi gi istrga alistata od mene I legna vrz mene vo misionerska poza.penetrirase I pocna tempo so brzina na svetlinata. Mislis so zajak imas seks. Mu vikam daj zabavi malku da uzivame,da se baknuvame,da se galime. Toj uste pobrzo pocna, ti CE cinit ojde krevetot zemjotrrs fati. Jas se cukam so glavata vo krevetot,tipov tempo 200 na sat. I mu rekov vednas da se trgnit,pustiot se izradva mislese deka doziveav orgazam. Se oblekov I metla da me nema.uste Edna's ne go pobarav.
     
    На Роберт 7, Mnik, Tamsy и 6 други им се допаѓа ова.
  2. Fallen.Angel

    Fallen.Angel Популарен член

    Се зачлени на:
    18 јуни 2014
    Пораки:
    2.944
    Допаѓања:
    7.872
    Ејј ме пресмеа. Хахаххахаа... Има вакви типови. Мислат јаки се многу хахахах. Леле.. Јас мојот најлош секс ако го напишам ќе изгледа нормален во споредба со ова.
     
  3. mcokolada

    mcokolada Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 ноември 2015
    Пораки:
    283
    Допаѓања:
    448
    Pa aj da procitame uste nesto :)
     
    На Fallen.Angel му/ѝ се допаѓа ова.
  4. Fallen.Angel

    Fallen.Angel Популарен член

    Се зачлени на:
    18 јуни 2014
    Пораки:
    2.944
    Допаѓања:
    7.872
    Не, не. Подобро да не пишам.
     
    На mcokolada му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Компир Манџа

    Компир Манџа Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 ноември 2019
    Пораки:
    2.835
    Допаѓања:
    4.291
    Пол:
    Машки
    Пиши бе. За тоа е темата. :lol:
     
    На Fallen.Angel му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Fallen.Angel

    Fallen.Angel Популарен член

    Се зачлени на:
    18 јуни 2014
    Пораки:
    2.944
    Допаѓања:
    7.872
    Епа ај.
    Најлош сексуален однос ми беше кога не бев спремна за таа вечер. Не очекував. И цело време се стегав и викав ај побрзо. Мислев побрзо да завршиме, а бев погрешно сфатена и си добив навистина многу брзо. :D Бев пијана малку и партнерот мислеше дека нема да се сеќавам утре дента што ми зборувал, а јас се сеќавам многу убаво дека ми коментираше за изборот на долната облека и за тоа дека сум стасала за депилација. Уште ми е грдо сеќавање тоа, и не сакам да ми се повтори. Со месеци не сум имала секс, но сум секогаш средена и спремна, за ако се случи да не се стегам така и да не ми биде непријатно.
     
    На mcokolada и Компир Манџа им се допаѓа ова.
  7. Vikktorr

    Vikktorr Популарен член

    Се зачлени на:
    22 август 2015
    Пораки:
    805
    Допаѓања:
    2.061
    Пол:
    Машки
    Најлошиот секс ми беше кога еднаш случајно се потпрев на машината за перење и ТАА почна да работи. Помислив дека станувам геј! Ах, ужас.... :D
     
    На hermosa и mcokolada им се допаѓа ова.