Најлош спот на сите времиња

Дискусија во 'Музика' започната од crazylady, 25 април 2011.

 1. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.013
  Допаѓања:
  7.981
  Коj е според вас најлошиот спот на сите времиња ????

  http://www.youtube.com/watch?v=CFWX0hWCbng
  најлош спот според мене ми се :puke: :puke: од ова пејачка одвратна е ;)
  http://www.youtube.com/watch?v=_Z5-P9v3F8w

  http://www.youtube.com/watch?v=CGkvXp0vdng

  http://www.youtube.com/watch?v=iuzPWVClp3I
  :D :D
  http://www.youtube.com/watch?v=o7hTDbzu ... re=related
  :D :D :D

  Има уште многу но ај од време на време ќе се надополнувам ;)

  Ако е дупла темава клуч
   
 2. LivingGlam

  LivingGlam Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  5.621
  Допаѓања:
  54.571
  Пол:
  Женски
  Најлош спот на сите времиња !!!!

  ОВОЈ. Без конкуренција, ставам точка :D :D :D

  http://www.youtube.com/watch?v=AO43p2Wqc08

  Обрнувајте внимание на поздината :!:
  Ај добро можеби Драганче е конкуренција :lol:
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 3. aaaaa

  aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  9 април 2010
  Пораки:
  635
  Допаѓања:
  1.043
  Пол:
  Женски
  Најлош спот на сите времиња !!!!

  ја имам песнава ставено и во најсмешни турбофолк рефрени мислам дека се викаше и еве пак ќе ја поставам ваков спот досега не сум гледала мислам ова е врв.инаку кога првпат ја слушнав се изгазив од смеа и ден денес ако сум нерасположена ја пуштам и :rock: :rock: :rock: :rock: :rock:
  http://www.youtube.com/watch?v=H16l-lJG-sY
   
 4. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.013
  Допаѓања:
  7.981
  Најлош спот на сите времиња !!!!

  Не знам дали песнава треба да ја ставаaм во темата најлош спот или најглупа песна ама сепак секогаш кога ќе ја слушнам песнава се смеам хахаххха шо нема :D :D :D

  Докторка сум лечам мажи кај те боли покажи :D :D

  http://www.youtube.com/watch?v=o07Jg-j1NJU
   
 5. Chocoholic

  Chocoholic Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  747
  Допаѓања:
  986
  Најлош спот на сите времиња !!!!

  Не ми текнува на некој од странските спотови, но затоа во Македонија си имаме голем избор. Се сетив на оваа :rofl: :rock:
  http://www.youtube.com/watch?v=2f-Jiu44bbE
   
  На eutixismena му/ѝ се допаѓа ова.
 6. s.u.n.s.h.i.n.e

  s.u.n.s.h.i.n.e Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2010
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  32
 7. ElleS

  ElleS Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 мај 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  210
  На Elena-97 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.471
  За Ke$ha морам да се согласам.
  Мене песната и не ми е лоша да бидам искрена, ама спотот е ужасен.

  Очајно.. :x
  http://www.youtube.com/watch?v=CXNUInoUyRA
   
 9. butterfly.93

  butterfly.93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  1.099
  Допаѓања:
  654
  На BeYourself и vesevska им се допаѓа ова.
 10. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.561
  Допаѓања:
  7.974
  Пол:
  Женски
  http://www.youtube.com/watch?v=niqrrmev4mA
  Ми се повраќа од овој :puke:
  http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4
  Овоа во фазон јас те сакам, ти не ме сакаш, па ќе ме засакаш па се прави да го засака, па и оној Лудакрис се избацуе од негде и на крај испаѓа овој дека се си замислувал |( .
  http://www.youtube.com/watch?v=KdS6HFQ_ ... CE5ACA38BD
  И овој глупости живи
  Од нашите:
  http://www.youtube.com/watch?v=EeFZB5VmO6I
  Почнувајќи од песната, до изглед и до цело видео.
  Па и 159 лајка има песнава, не ми се верува :o .
  http://www.youtube.com/watch?v=fbeQ8fn6 ... re=related
  Ова ко божем некоја срцепарателна прича, оф мори мајко :rofl: :rofl:
  Па и на Сузето изгледот, хаљини за 10ка, и циркони на трепки бе :rofl:
   
  На Floyd12 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.779
  Бираме најлош спот или најлоша песна? :?:

  Ај бе не зезајте, сите први спотови тогаш од 80тите може да ги прогласиме за најлоши - евентуално скоро се што се прави сега. Накинџурено до коски. Да не знаеш што попрво да следиш.

  И тапа сте сите, ова е најлош спот :rofl: Поштовање до групава, ама спотов бе?! Боно?! :o
  Морав да го ѕверам цел спот доле да ми простите, абе човечево крие ли некој џокер или вака природно изгледа? Или е до панталоните?
  Ах да и плесачки креации, боли колку му се....екхм, добри?! :?: :D

  http://www.youtube.com/watch?v=g2BqLlVHlWA

  Иаку сериозно ми фали онаа емисијана Pop up video, која идеше на VH1 едно време. Е таму имаше добри спотови, со многу добри коментари!
   
  На LivingGlam му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  3.901
  Допаѓања:
  12.693
  Пол:
  Женски
  На ElleS и EVA19 им се допаѓа ова.
 13. IndieGirl

  IndieGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  846
  Допаѓања:
  706
 14. oktavija

  oktavija Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  232
  Допаѓања:
  100
 15. belieber

  belieber Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  640
  ааааа најлоша дефинитивно!!! |( |( |( |(
   
 16. verica94

  verica94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  298
  Допаѓања:
  27
  Пол:
  Женски
 17. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.463
  Допаѓања:
  7.819
  Пол:
  Женски
  На TS-310, teddybear8935 и EVA19 им се допаѓа ова.
 18. Beauty161

  Beauty161 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  316
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
  http://www.youtube.com/watch?v=fbeQ8fn6 ... re=related
  Ова ко божем некоја срцепарателна прича, оф мори мајко :rofl: :rofl:
  Па и на Сузето изгледот, хаљини за 10ка, и циркони на трепки бе :rofl:[/quote] уфф се согласувам со тебе спотот е КАТАСТРОФА :Down:
   
  На EVA19 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  3.901
  Допаѓања:
  12.693
  Пол:
  Женски
  уфф се согласувам со тебе спотот е КАТАСТРОФА :Down:[/quote]
  Јаооо. :| У болница ја однесоа типката, заради тој што го виде. [​IMG] [​IMG]
   
 20. SunFlower94

  SunFlower94 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2010
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  362
  После овој спот, ќе сакате да си го повлечете зборот за претходните :rofl: внимание: оштетување на очи http://www.youtube.com/watch?v=zujFr9nzN6Y
   
  На Divinebutterfly и kankus им се допаѓа ова.