Најлош хороскопски знак

Дискусија во 'Канта' започната од anichka94, 3 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.821
  Допаѓања:
  7.038
  Кој според вас е најлош хороскопски знак ?
  според мене Јарец
   
  На Anabela09 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. i...ja

  i...ja Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2012
  Пораки:
  318
  Допаѓања:
  163
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.