Најлудото место на кое сте мастурбирале

Дискусија во 'Секс' започната од piksooki, 28 јули 2019.

 1. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.548
  Допаѓања:
  9.943
  Пол:
  Женски
  Си разгледував низ фемина и видов дека има тема за најлудото место на кое сте имале секс но не видов тема за најлудото место каде што сте мастурбирале.
  Кога бев мала мастурбирав на разни места и сега кога ќе размислам сваќам дека секако сум била видена од некого но се направиле дека не ме виделе:lol::lol:
  Имам мастурбирано на училиште
  Во езеро и во море
  На тарасата додека бевме на гости и сите седеа внатре но во секој момент можеше некој да излезе и да ме види...
  Имам и др но ајде да ве слушнеме и вас феминки:)
  Ако има ваква тема или ако темава не предизвикува дискусија се знае-веднаш кантаа:D:D
   
  На Zamrzivac, Simonss2, Flower.D и 6 други им се допаѓа ова.
 2. marija305

  marija305 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2014
  Пораки:
  867
  Допаѓања:
  6.844
  Пол:
  Женски
  Во автобус :$
   
  На Zamrzivac, MarkoNik, Misskirova и 5 други им се допаѓа ова.
 3. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.841
  Допаѓања:
  48.660
  Пол:
  Машки
  На тераса..:whew:
   
  На Adorabela, Kimberly11, makarov и 2 други им се допаѓа ова.
 4. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  879
  Допаѓања:
  13.569
  Пол:
  Женски
  Во делот кој не беше дограден од куќата на тетка ми... кога поминував долги летни денови таму, пред неколку години кога почнаа да ми беснеат хормоните :tmi:
   
  На Zamrzivac, Billy Idol, LoneWolfGuy и 3 други им се допаѓа ова.
 5. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  458
  vo srednoskolskite denovi na cas po fizika ,, na profesorot :$:rock:
   
  На MarkoNik, Кавалер, Billy Idol и 6 други им се допаѓа ова.
 6. Lizzie

  Lizzie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2016
  Пораки:
  213
  Допаѓања:
  499
  Пол:
  Женски
  У такси ноќно време, на плажааа
   
  На Zamrzivac, MarkoNik, Misskirova и 9 други им се допаѓа ова.
 7. Miki_mat3

  Miki_mat3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2017
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  59
  Пол:
  Машки
  Na motor vo priroda pokraj reka :D
   
  На Billy Idol и Adorabela им се допаѓа ова.
 8. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.548
  Допаѓања:
  9.943
  Пол:
  Женски
  Е како го изведе ова во такси :rofl::rofl::rofl:
   
 9. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  4.011
  Допаѓања:
  17.935
  Пол:
  Женски
  Под маса
   
  На Miki_mat3 и Дискретниот им се допаѓа ова.
 10. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  458
  Mozda e taksista .. :rofl::rofl:
   
  На dayla, homer simson, didisi и 2 други им се допаѓа ова.
 11. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.548
  Допаѓања:
  9.943
  Пол:
  Женски
  Еј да на тоа не ми текна :rofl::rofl::rofl:
   
  На MarianaBT му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Lizzie

  Lizzie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2016
  Пораки:
  213
  Допаѓања:
  499
  Пол:
  Женски
  На доолга релација беех
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 13. MartiG

  MartiG Активен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2017
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  96
  Пол:
  Женски
  во гардеробер во бутик :$:$
   
  На didisi, beauty&beast, Misskirova и 6 други им се допаѓа ова.
 14. goran06

  goran06 Активен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2018
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  49
  Пол:
  Машки
  isto vo garderober vo zara skopje :D (mooning)
   
 15. mentalmk

  mentalmk Активен член

  Се зачлени на:
  12 декември 2018
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  227
  Пол:
  Машки
  На работно место, во хотел на прозор
   
 16. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.548
  Допаѓања:
  9.943
  Пол:
  Женски
  Некои се навистина интересни места и мора да признаам мораат да се испробаат хехехе:P:P
   
  На Markian, beauty&beast и LoneWolfGuy им се допаѓа ова.
 17. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  15.175
  Допаѓања:
  142.145
  Едно само невообичаено мастурбирање сум имала.
  Пред 24 години на тераса.
  Вие уште не бевте родени, или во пелени бевте :D
  I'm sooo old |(
   
  На Toto37, La.loca, Lostinparadise и 2 други им се допаѓа ова.
 18. Snowflake97

  Snowflake97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2018
  Пораки:
  846
  Допаѓања:
  2.796
  Пол:
  Женски
  На тераса и во двор.
   
  На beauty&beast, Кавалер, goran06 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. dayla

  dayla Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2017
  Пораки:
  370
  Допаѓања:
  4.605
  Пол:
  Женски
  Во читална. 8-|
   
  На beauty&beast, 17.06.'15, MarkoNik и 5 други им се допаѓа ова.
 20. Shmizla94

  Shmizla94 Активен член

  Се зачлени на:
  19 август 2018
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  171
  Пол:
  Женски
  На кафе сабајле
   
  На Zamrzivac, Miki_mat3, The Chef и 1 друга личност им се допаѓа ова.