1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најлудо место каде што сте имале орален секс?

Дискусија во 'Канта' започната од Biny, 19 март 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Biny

  Biny Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  185
  Допаѓања:
  234
  Пол:
  Машки
  доколку има ваква тема нека се избрише

  орално сум бил задоволен во кола (паркирана и дури возам), парк, водно, шатор, педалинка, паркинг ноќе, школски двор ноќе.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.