1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најлудо место на кое сте воделе љубов

Дискусија во 'Секс' започната од ivance5, 17 јануари 2010.

 1. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  196
  Ајде девојки....Кое е најлудото место на кое сте имале секс?
  Мене на паркинг (кој не е баш скриен и темен) во кола се разбира....
   
  На Ceci16, Cecko85, Izabel95 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. angel.11

  angel.11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  26
  Го знам чуството, и мене ми се има случено ама ете понесена од емоции не размислував многу. И мене ми се има десено на паркинг во кола, и не многу осветлено ни затемнето место :lol: вајда во моментот сум се држела до онаа не е битно каде битно е со кого :D :lol: , но секако сега со овој памет не би се одлучила на такво место или на секс на било кое лудо место..... незнам зошто!
   
  На Petra3, Yours5forever, srci и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  121
  Хахаха ми ја погодивте темата.Јас и дечко ми сме малце забегани во таа работа и коа ќе ни дојде ние го правиме тоа,каде и да сме.Најлудите места се во природа покрај Вардар,на Водно (на отворено,не во кола),кај него во влез,пред лифт,во лифт,во кола,во школски двор,во сите можни wc -ња кај сто сме биле,во подрум ... и толку мислам дека се.Ако ми текне уште нешто ќе пишам :lol:
   
  На Arjanit2021, Dayandnight, Osamena devojka и 16 други им се допаѓа ова.
 4. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  121
  Ааа заборавив...и ние на паркинг ама не во кола :D
   
  На Biny, Osamena devojka и Yours5forever им се допаѓа ова.
 5. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  хаххахаа ЛаРагаца да си жива се изнасмеав :lol: :lol: :lol:
  Ти посакувам да си ја збогатиш колекцијата на луди места на кои си имала секс :D :D
   
  На tessie и Yours5forever им се допаѓа ова.
 6. otkacenkaa

  otkacenkaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  4
  ha ha vozbudlivo-NA PLAZA
   
  На Cecko85, Izabel95, Yours5forever и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  121
  Хахаха...тоа сигурно...Одма ќе ве известам да пробате и вие :D
   
 8. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  122
  Hahaha!!!Kolku ste bile otkaceni so deckoti!
  A,ve ima li nekoj "fateno na delo" :?: :lol:
  Nie si se seksavme vo kola,ama se pojavi od nekade eden manijak i od togas mi bese strav da se opustam i samo doma mi e mil seksot.
   
  На marchi-cool и Broken Angel им се допаѓа ова.
 9. Dark-Rose

  Dark-Rose Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2009
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  76
  На Водно кај мене во кола :lol: Многу пати се случило тоа, но еднаш памтам надвор вриеше од народ, испоседнати по клупи додека ние си се работиме во кола со дечко ми (секако навечер) :lol: Позз***
   
 10. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  121

  Ne nemaat fateno seuste.Valjda znaeme da go odbereme momentot :D
   
  На Yours5forever му/ѝ се допаѓа ова.
 11. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  196
  Баш ми е мило дека ја погодив темава! Многу ми звучи примамливо во лифт..... уште не сум пробала-ама јас живеам во куќа, а дечко ми во ниска зграда без лифт :?
   
  На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. UnA...-7

  UnA...-7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2010
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  17
  Najludo mesto...vgaraza :D e toa nema nikogas da go zaboravam :D imase samo eden stol kolku da se potpris i nisto drugo a ladno -50 :D se zagreavme za brzo nemase gajle od ladnoto :D sto da se pravi koga imam de4ko so bujna fantazija :D cekam sega da se vrati od stranstvo pa mu teknalo v zoloska :? ako soberam hrabrost toa da go napravam ke vi kazam kako bese :lol:
   
  На Ceci16, Cecko85, Biny и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Karma

  Karma Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2009
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  12
  hahaha ... jas so bivsiot imam vodeno ljubovna mnogu ludi mesta i toa od pricina sto nemavme kade.... :oops: Kaj nego na rabota 3-4 pati, na skali za vo podrum kaj edna zgrada, pozadi edna napustena kukja, ama najludo bese koga se piknavme u edno lozje, kalista do kolena, grmi , nie gajle neame i najubavo si go proslaviv rodendenot.... hahaha... i use ednas na istoto toa lozje samo u kola, samo 4 pati imavme vodeno ljubov na zatvoreno.. :lol: :lol:
   
  На Ceci16, Cecko85, Fatmagul1 и 3 други им се допаѓа ова.
 14. sexysexy6699

  sexysexy6699 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  6
  neznam i dali e vodenje ljubov?samo nego go zadovoliv vo avtobus na zadnoto sediste,srede nok nemase okolu nas patnici a i tie sto gi imase bea zaspani posto se patuvase 12 sata,ama sto da pravam mn go sakam decko mi,dali bi se osmelile i vie na vakvo nesto? :D
   
  На Cecko85, Osamena devojka, andrea91 и 2 други им се допаѓа ова.
 15. bibika

  bibika Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  4
  Najludo mesto mene mi se ima sluceno na tranziten pat kade minuvaat sekoja minuta nad 10 avtomobili i toa nadvor od kolata i site ni blendiraa dodeka jas i partnerot uzivavme.Toa bese sabota vecer i bevme premnogu ispozapaleni sto nemozevme da izdrzime ni do doma da si ideme.Sega mi e maz :)
   
  На Cecko85, andrea91, ansaj и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. nobody

  nobody Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  :P nema vrska toa, mozete da idete vo bilo koj vlez kade sto ima lift, mislam deka taka poubavo ke si pominete :D :D :D
   
 17. vase.m

  vase.m Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  4
  najludo mesto bese ovaa godina na sred Albanija na pat vo 4 00 casot sabajle na avtopat a decata na 100 metra spijat vo kolata ,ludo neli!!!!
   
  На Cecko85, kuklickaaaa и ladymici им се допаѓа ова.
 18. BJA

  BJA Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  4
  Na plaza vo Ohrid hahah sega mi teknuva be lelele hahahah
   
  На Cecko85 и bayan им се допаѓа ова.
 19. anima

  anima Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  275
  во канцеларија кај дечко ми,пред врата во стан,пред лифт,кај баба ми и дедо ми на спална ;)
   
 20. magi85

  magi85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  4
  hahahahaah mi go razubavi denot....ona so lozjeto..ikikkiikii
   
  На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.