1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најлудо место на кое сте воделе љубов

Дискусија во 'Секс' започната од ivance5, 17 јануари 2010.

  1. Bright

    Bright Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    2.547
    Допаѓања:
    5.516
    хахах ме пресмеавте, ми го продолживте животов! :lol:

    Фаворит: ЛА РАГАЦА :clap:
    А исто
    Сигурно не е лесно кога ќе си напален, а имаш дечиња покрај тебе :lol:

    и плус, девојката и лозјето :clap: :mrgreen:
     
    На figgiMK му/ѝ се допаѓа ова.
  2. just-girl

    just-girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 февруари 2010
    Пораки:
    8
    Допаѓања:
    1
    na parking vo centarot na gradot na pladne se razbira vo kola koja i nemase bas zatemneti prozori i uste na pokriv na zgrada, vo park, vo vlez na zgrada.....
     
  3. Bright

    Bright Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    2.547
    Допаѓања:
    5.516
    Јас кога ќе сум сексуално активна би сакала да водам љубов на покрив од зграда, зајдисонце... сон ми е!
     
    На Biny му/ѝ се допаѓа ова.
  4. SummerGirl

    SummerGirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 март 2010
    Пораки:
    15.910
    Допаѓања:
    32.513
    Пол:
    Женски
    Во када и на машина за перење.
     
  5. m.dejzi

    m.dejzi Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 март 2010
    Пораки:
    10
    Допаѓања:
    4
    охоохооо... кај него дома со неговите и брат му во соседната соба; кај мене дома во дневна; во зграда во аеродром на чергичката на нечија врата(слушавме како се караат внатре хехе и чекавме во секој момент некој да отвори врата и да почне да вриска ахахха); на искачање во гаража кај шо беше собрано цело друштво ама во еден ќош беше изгасено светлото па гo искористивме моментот; помеѓу две згради една до друга и на едниот прозор имеше маче (свршив гледајќи го :P)(само среќа не се појави станарот хехехе) и уште мнооогу други места ова беа само последните неколку пати а имаме односи 7 месеци, па замислете ја разновидноста, а и најбитното ќе го заборавам - после искачање кај мене во влез еден спрат погоре, ( уфф какво е чувството да знаеш дека на неколку метри твоите дома гледаат тв а ти во влезот имаш односи на скалите хехе :))))
     
    На Cecko85, Biny, AnaMarijaAa и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  6. lili1975

    lili1975 Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    6
    Допаѓања:
    3
    ej... devojki mnogu interesna e temava.....
    Jas so maz mi imame mnogu bujna fantazija se uste i posle 10 godini vo brak.
    Kade ne sme probale vo kola, vo park na otvoreno, na Vodno (ne vo Kola), vo lift,
    na avtopat, vo voda na plaza i na kup drugi mesta, a zosto pa da ne koga ni e ubavo kaj ke ni se prisaka tamu
    Nema nisto loso vo toa UZIVAJTE i probajte se sto sakate i kade sakate... Pozdrav do site
     
    На Cecko85, Mimma и michelle79 им се допаѓа ова.
  7. butterfly89

    butterfly89 Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    62
    Допаѓања:
    103
    pred edna nedela mi se sluci da imam seks vo polna diskoteka i toa vo maskoto wc, malku bese rizicno ali to je to koga ti se saka moras nekade :lol: :lol:
     
    На Cecko85, Neznam1, CaperucitaRoja и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  8. femina90

    femina90 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 декември 2009
    Пораки:
    3.997
    Допаѓања:
    2.345
    na hauba,pod zvezdeno nebo :lol:
     
    На Wolf.girl95, CaperucitaRoja и bayan им се допаѓа ова.
  9. koritsaki

    koritsaki Moderator Член на тимот

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    17.877
    Допаѓања:
    102.887
    Пол:
    Женски
    Pa do sega ne sum vodela ljubov na nekoe ludo mesto , no vo leto sakame so decko mi da probame na plaza :)
     
  10. Melanie

    Melanie Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 февруари 2010
    Пораки:
    556
    Допаѓања:
    87
    :up: moja neostvarena zelba aj ova leto ke mi se ostvari....e kolku sakam,a deckomi me zafrkavase da ne ja iskrivime haubata :lol: :lol: :lol: a ja mu vikam deka sakam da imame na hauba pa posle sekogas koga ke vozi da mu teknuva na toa :lol:
     
    На Biny му/ѝ се допаѓа ова.
  11. femina90

    femina90 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 декември 2009
    Пораки:
    3.997
    Допаѓања:
    2.345
    haha i da se iskrivi, ke vredi :lol:
     
    На andrea91 му/ѝ се допаѓа ова.
  12. irenna

    irenna Популарен член

    Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    3.097
    Допаѓања:
    4.453
    Пол:
    Женски
    Јас па несакам многу да експериментирам, си сакам постела мека бела и на неа ли ду ду :D
    Ама затоа дечко ми сака, па на негова иницијатива во овие 4 години колку што имаме односи сме имале на ( следи долг список) :
    - во кола (многу пати и тоа секоја кола ја сефтосуваме а ги смени неколку)
    -во џакузи (неколку пати и ме нервираат тоа меурчињата, добро е за предига ама не са секс)
    -во када
    - во туш-кабина и тесничко ми беше
    - во базен и е многу убаво ама ако ја имаш потребната интимност
    - на маса, уствари нема место во станот што го немаме пробано, освен балконите :)

    Не ми текнува сигурно има уште, ај ако ми текне ќе пишам. :D
     
    На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
  13. black-angel

    black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

    Се зачлени на:
    14 декември 2009
    Пораки:
    2.635
    Допаѓања:
    4.456
    Пол:
    Женски
    на некое посебно интересно место и сум немала на обични места
    -на камник
    -во парк
    -близу шини на едно ридче

    а вереникот ми вети дека ќе пробаме на мотор во движечка состојба :lol: лудо нели? :D
     
    На andrea91 му/ѝ се допаѓа ова.
  14. Winter.Girl

    Winter.Girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 ноември 2009
    Пораки:
    750
    Допаѓања:
    177
    Кога ќе бидам сексуално активна би сакала да имам секс на плажа,во вода,под ѕвездено небо и некаде кај што е многууууу ризично да не види некој :DМислам дека на автопат би било мн јако :lol:
     
  15. shiningstar

    shiningstar Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    623
    Допаѓања:
    307
    И опасно :? И мене мојон ми вика во кола во движечка состојба...ама страв ми е, сепак не би ризикувала :D
     
  16. srnicka.milicka

    srnicka.milicka Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 март 2010
    Пораки:
    20
    Допаѓања:
    6
    Na pesocna plaza pod zvezdeno nebo, moze ne e najludoto no definitivno najromanticnoto i najprekrasnoto mesto za vodenje ljubov :D . Ajde neka doaga leto :lol:
     
    На Cecko85 и Frosin4e им се допаѓа ова.
  17. ivance5

    ivance5 Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    226
    Допаѓања:
    196
    Многу сум среќна што ја поставив темава...Ми дадовте толку убави и луди идеи...Фала девојки:D
     
    На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
  18. Melanie

    Melanie Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 февруари 2010
    Пораки:
    556
    Допаѓања:
    87
    Ahh mi se prosiri spisokov....oralen u voznja i denes vo park :oops: :oops: :lol:
     
  19. Echo

    Echo Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 март 2010
    Пораки:
    215
    Допаѓања:
    114
    Аууууу, ѕверки сте, нема штооо!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
    Зааакон! Ние редовно практикуваме у влезот на неговата зграда (еднаш за малце ќе не фатеа :roll: ), сме се џапале на јавни места - пред студентски, покрај кеј, по паркови, веш машината е must have, кај баба му во стан, али фаворит ми е летно време на тераса и тоа у сред центар, а карши има луѓе! :lol: Многу е лудо зашто он е 2 метра, а ја метро и 57, па бараме соодветни положби! :lol: Поздрав и закон сте! Ве поддржувам ептен! :lol: :clap:
     
    На Cecko85, Biny и MarchelineAmaru им се допаѓа ова.
  20. elence96

    elence96 Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 март 2010
    Пораки:
    2
    Допаѓања:
    1
    zdr devojki jas sum nova ovde i sakam da podelam mojta da reecam tajna :) jas imav decko veke ne sme zaedno :( za zal ama imam vodeno lubov na edno ludo mesto hahhaha ama i se sluci neso smesno :) vodime ljubov kola mesto kaj sto e nakaj planina i ima vikendici :) ama tamu retko milseveme deka idat luge:) i ona veke vodime ljbov i se kako so treba haha i jas mu velam "ej izgleda kola ide pozadi nas" :)toj veli "abe nema sasni uzivaj "jas ajde go poslusav i nemase enda minuta nekoj nastaklo na prozorec tropa hahhaha zamislete samo :o covekot sto stropa ne go ni poglednavme od sram i nabrzina ovde trganje palanje kola i odime izlvame goli na pa po pat :) i osven ispadna ludo mesto tuk i poludi bea custvata :)
     
    На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.