1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најлудо место на кое сте воделе љубов

Дискусија во 'Секс' започната од ivance5, 17 јануари 2010.

  1. Pain

    Pain Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 март 2010
    Пораки:
    676
    Допаѓања:
    45
    Не е толку лудо водењето љубов во туш кабина, но ушт еполудо беше тоа што вратата ни беше подотворена од бањата а вујко му во тој момент баш дојде кај него, а дотогаш бевме сами, мене ме фати една смеа и не можев да се воздржам, па слатко се изнасмеав но за среќа не ме слушна вујко му, на друго место последно водевме љубов на термо печка :lol: :lol: останатото креветче креветче креветче, а со влезот ќе испробам и онака живее во зграда :lol:
     
  2. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    ајдеее па кој се сети за ваква тема ллеле лелее :lol:
    па вака да си почнам јас :) значи во лифт, во дискотека во вц, на хауба :lol: , во двор кај него (темно беше) , во море додека си пливкавме така кога бевме на одмор :D , на плажа ,на кеј, во када, на перална, во кујна на маса...абе каде уште не :D :D
     
  3. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    а да ке заборавев :D и во кола, една куќа подалеку од мојата, е таму бевме паркирани :) срцето во пети ми замина ама сепак возбудливо беше :D
     
  4. Dushica-sk

    Dushica-sk Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.048
    Допаѓања:
    3.924
    Не сум многу искусна .. пред некое време во влез , кај мене доле во подрум :lol: Ништо не се глеаше :D .. Во туш кабина , кај него дома .. ама ете не било едно од лудите :D Се надевам дека ќе имам уште многу да пишувам на темава :D :D
     
    На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
  5. ivance5

    ivance5 Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    226
    Допаѓања:
    196
    Многу ме интересира како беше во морето? Убаво? јас сум пробала ама некако чудно ми беше чувството, не знам како да ти објаснам....
     
  6. Sunshine88

    Sunshine88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    1.533
    Допаѓања:
    581
    :lol: испробано, топ е..
     
  7. SummerGirl

    SummerGirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 март 2010
    Пораки:
    15.921
    Допаѓања:
    32.561
    Пол:
    Женски
    На трева (денес). Беше премногу запалувачко.
     
  8. strudla

    strudla Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 април 2010
    Пораки:
    82
    Допаѓања:
    7
    на трева уште немам испробано а би сакале замислете во природа некаде :lol: :rofl: :D
    што ме подена вака сеа нема да можам да заспија :rofl: :rofl: :rofl:
    а со дечко ми исто како и вас останатите во туш кабина, на кревет-стандардно :), во кола.... :?:
     
  9. starfish

    starfish Популарен член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2010
    Пораки:
    4.833
    Допаѓања:
    10.128
    Пол:
    Женски
    и јас би сакала некаде во природа :rofl:
    а за пробување имаме на скоро сите стандардни места. единствено што не би пробала е во wc во диско, одвратно ми е!
     
  10. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    да, одвратно е во оние запустените, бљак :puke: ама ние бевме во ново и убаво вц,хигиената на ниво :) :D
     
  11. Lizalka

    Lizalka Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    2.004
    Допаѓања:
    93
    Па немам некое искуство големо, ама најнеобично до сега улица Македонија и кај дечко ми на работа :D
     
    На Biny му/ѝ се допаѓа ова.
  12. ana05

    ana05 Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 април 2010
    Пораки:
    167
    Допаѓања:
    34
    Тоа беше вчера :$
    Во дневната кај моите дома додека тие спијат во спална,па после во купатило и на крај завршивме таму кај што треба :lol: во мојата соба...
     
  13. budala.sum-pa.sto

    budala.sum-pa.sto Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    565
    Допаѓања:
    199
    мене многу ме печеше :?:
     
  14. evelin

    evelin Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 мај 2010
    Пораки:
    16
    Допаѓања:
    1
    hahhahahahha me iznasmea centifuga vrte a :D :D :D :rofl:
     
  15. maca.81

    maca.81 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 февруари 2010
    Пораки:
    114
    Допаѓања:
    20
    Интересно беше, под отворено небо, во една бања блиску Куманово мислам беше :$ :lol:
     
    На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
  16. sweety.86

    sweety.86 Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 март 2010
    Пораки:
    162
    Допаѓања:
    21



    Во кола во движечка состојба може е опасно ама бевме поднапиени така да се ни се гледаше рамно, и верувајте екстра е ;)
     
  17. Ema.Sk

    Ema.Sk Популарен член

    Се зачлени на:
    6 декември 2009
    Пораки:
    1.311
    Допаѓања:
    4.758
    Мислам дека денес гледав пренос во живо едно добри 2-3 саати со другарка ми .. Си го поминуваме Камени мост ии идеме накај парк и застанавме да купиме сончоглед и и викам ај се спуштиме покрај кеј на клупата да го изгрицкаме .. Седнавме и гледаме од другата страна на Вардар легнале на трева еден пар .. И ние си грицкаме сончоглед и викам на другарка ми : Неее , нема шанси преку ден да се прцаат !! :D ии гледам типката си ги соблака фармерките и си легнува .. Фраерот исто така и си легнува и он :D Me фати една смеаа .. си се смееме со другарка ми .. Незнам како не им беше срам !! Не бевме само ние што ги гледаа :D Еден старец до нас ги гледа и вика : Брукиии .. Брукиии а зјапнал у нив :D И на крај коа станавме да си идеме типката стана ги облекува фармерките ии дури скока да ги натне убаво ,ги закопчува копчињата ии почна да ми мафта :D И јас и мафнав .. дури и пољупче и пратив со раката :lol: Гајле ми е ! После на рекорд ја гледам истата си чека автобус .. У фаца и се изнасмеав ..Без фраерот беше ! :^)
     
    На Cecko85, Biny и marchi-cool им се допаѓа ова.
  18. Lizalka

    Lizalka Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    2.004
    Допаѓања:
    93
    Jас имам видено у парк на сред бел ден на клупа, си поминуваат луѓе они ништо, си работат ли си работат.. може истите биле :D
     
  19. pinklady

    pinklady Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 април 2010
    Пораки:
    109
    Допаѓања:
    25
    Internesna tema, pa vaka , pokraj mnogute mesta , najjjj vozbudlivo mi bilo vo bazen kaj decko mi i odednash pocna da vrnne mnogu i da svetka, no koga si pocnal nemozesh da prekinesh...pa i nie si produzivme ..ali vremeto beshe mnogu vozbudlivo ...no ]:) pocna jako da grmi pa moravme da ideme na pobezbedno mesto , odnosno doma :) drugi po taka obicni mesta bile vo kola vo kujna na motor, na vodno, vo tus-kabina, na plocki , na biro itn ...itn...itn... :))) Da ve prasham praktikuvate sex na dobieno?
     
    На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
  20. andromaha

    andromaha Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 мај 2010
    Пораки:
    30
    Допаѓања:
    6
    паа, на излет неколку пати, покрај зграда, во школски двор :$ , под туш, а желба ми е на плажа. :)
     
    На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.