Најлудо место на кое сте воделе љубов

Дискусија во 'Секс' започната од ivance5, 17 јануари 2010.

 1. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  13.638
  Допаѓања:
  78.257
  Пол:
  Женски
  Абе ти поверувавме. :rofl:
   
  На Mrs.Styels, cresa-jagoda, Tajnaotrovna и 5 други им се допаѓа ова.
 2. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  10.575
  Допаѓања:
  87.500
  Ама не на сред гужва, туку тро понастрана.
  Така?
   
  На NarCis@ и poppie им се допаѓа ова.
 3. marchi-cool

  marchi-cool Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  4.004
  Допаѓања:
  7.155
  Пол:
  Женски
  да беше така ќе ги даваа и нив на тв
   
  На Ники., didisi и Tajnaotrovna им се допаѓа ова.
 4. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  13.638
  Допаѓања:
  78.257
  Пол:
  Женски
  Сигурно. Мислам :rofl:
   
  На Tajnaotrovna и Mr. Right им се допаѓа ова.
 5. Mr. Right

  Mr. Right Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  1.928
  Допаѓања:
  61.023
  Пол:
  Машки
  Да знаев и јас ќе испаднев на плоштад. До гз ми е. Пу јазк. :smoke:
   
  На candy.cane и joy1 им се допаѓа ова.
 6. LoneWolfGuy

  LoneWolfGuy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2017
  Пораки:
  353
  Допаѓања:
  604
  Пол:
  Машки

  Во сред гужва, но не јас, тоа не го потенцирав, мене ми паднаа некои работи успеав некако да клекнам да ги земам ама не можам да видам темничиште од половината надолу земам мобилниот светам ги земам работиве и да се кренам што да видам тој го извадил од шорцот таа во мини сукњиче се спастрија набрзинка избуткаа се пред себе живо и избегаа во гужвата.
   
  На sj *O*, poppie и WildMk им се допаѓа ова.
 7. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  10.575
  Допаѓања:
  87.500
  Уоу! Не заебавај! :D

  Тууу!! И јас несалам, ама ова.. неам коментар чоек :D
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 8. LoneWolfGuy

  LoneWolfGuy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2017
  Пораки:
  353
  Допаѓања:
  604
  Пол:
  Машки

  Тој ден симнав две капи за подвигот на Вардар за врвот во Европа и на овие двајца за најлудото место кое што некој можел да има секс, т.е. врвот.
   
  На poppie, Biny и WildMk им се допаѓа ова.
 9. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Активен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  209
  Пол:
  Женски
  na egejsko more vo voda, dovolno dlaboko za da nemozat drugite da vidat, a imashe i drugi na plaza:)
   
  На Роберт 7, didisi, Leotrim и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  13.638
  Допаѓања:
  78.257
  Пол:
  Женски
  Арно, некоја риба не ти влезе :rofl:
   
  На Oscar Lady, didisi, Leotrim и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. Leotrim

  Leotrim Нов член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2019
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Машки
  Na odmor vo hodnikot na hotelot
   
 12. didisi

  didisi Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  1.738
  Допаѓања:
  2.730
  Во море а плажа полна хаха
   
  На SugarHoney, Роберт 7, Leotrim и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. senza.parole

  senza.parole Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  2.766
  Допаѓања:
  15.968
  Пол:
  Женски
  На терасата на еден наш трговски центар.
   
  На Biny и Leotrim им се допаѓа ова.
 14. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  2.927
  Допаѓања:
  14.988
  Пол:
  Женски
  Неодамна беше. Секс на отворено, пред повеќе луѓе ( исто парови ) . И тоа три партии :$ .
  Некој да не гледаше, гарант ќе не мислеше дека сме манијаци :worried:(facepalm) . А ние само добивме желба за промени во сексот :D и бидејќи ја остваривме, малку повеќе се возбудивме :D .
   
  На SugarHoney, WildMk, Biny и 4 други им се допаѓа ова.
 15. candy.cane

  candy.cane Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2017
  Пораки:
  506
  Допаѓања:
  2.568
  Пол:
  Женски
  Другиве ве гледаа или и тие си се сексаа?:D
   
 16. Leotrim

  Leotrim Нов член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2019
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Машки
  Ova lici na grupen seks ili orgija nesto sprotivno na swingot ili gresam
   
  Последна измена: 13 јуни 2019
 17. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  2.927
  Допаѓања:
  14.988
  Пол:
  Женски
  Повремено ѕиркаа :lol: и они се сексаа , ама знаеш , љубопитноста ќе те натера да ѕирнеш :lol:
  Така некако . Како групен секс :D . Без менување партнер :D .
   
  На WildMk, cresa-jagoda и Didi22 им се допаѓа ова.
 18. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  2.927
  Допаѓања:
  14.988
  Пол:
  Женски
  Не . Рандом парови . Со партнерот секако да :D
   
  На WildMk, diskreten32, candy.cane и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  459
  Допаѓања:
  2.809
  Пол:
  Машки
  Interesno ova ama ne bi se osmelil :D
   
 20. NarCis@

  NarCis@ Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2018
  Пораки:
  2.880
  Допаѓања:
  43.464
  Пол:
  Женски
  Во дневна со прозор отворен на кип. Такви сме ние, авантуристи :smoke:
   
  На mileystar, WildMk, Lolipop23 и 7 други им се допаѓа ова.