Најлудо место на кое сте воделе љубов

Дискусија во 'Секс' започната од ivance5, 17 јануари 2010.

 1. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  2.987
  Допаѓања:
  16.709
  Де бе аман, како ја расорашувате, ајде да ја каменуваме што имала секс пред други. Вие немате перверзни фетиши и строго у мисионерска демек. Млада е, нека.
   
  На ku4ence, mileystar, WildMk и 7 други им се допаѓа ова.
 2. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  2.839
  Пол:
  Машки
  Ja samo ke i se izvinam na dejcevo ne ja isprasuvav samo rekov ne bi se osmelil taka toa e nejzino pravo so ke prai zs site ponekoja takva situacija sme praele
   
  Последна измена: 14 јуни 2019
  На CrazyGirl15, poppie и Nigredo Odor им се допаѓа ова.
 3. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.449
  Допаѓања:
  17.723
  Пол:
  Женски
  Треба да си по малку луд :D . И авантурист .

  П . С . Зошто да не се осмелиш , сепак и онака речиси ништо не се гледа во темницине :devil:
   
  На GhostMk, WildMk, LoneWolfGuy и 2 други им се допаѓа ова.
 4. Mollami

  Mollami Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2019
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  226
  Пол:
  Женски
  Moe interesno mesto sto sum vodela ljubov e gradinka :D
   
  На Biny му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Biny

  Biny Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  119
  Допаѓања:
  185
  Пол:
  Машки
  На малите креветчиња или столови(доги)
   
  На Mollami и mentalmk им се допаѓа ова.
 6. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  1.913
  Допаѓања:
  3.706
  Пол:
  Машки
  На отворено место во парк, длабоко во грмушките (хаха) и беше доцна во ноќта. Најбрзо нешто што ми се има случено и најскокотливо. :D
   
  На Роберт 7 и SummerGirl им се допаѓа ова.
 7. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.966
  Допаѓања:
  23.162
  Пол:
  Женски
  (y)

  Ова ме потсети на една случка пред 9 години. Јас и маж ми на отворено, среде бел ден. Многу возбудливо. Кога ќе ми текне смеа ме фаќа.
   
  На mama*rose, didisi и Davidmfo им се допаѓа ова.
 8. Mollami

  Mollami Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2019
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  226
  Пол:
  Женски
  nadvor od gradinka na klupi hahaha
   
  На GhostMk и Biny им се допаѓа ова.
 9. Biny

  Biny Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  119
  Допаѓања:
  185
  Пол:
  Машки
  :?:
  За таа насмевка и спомени се прават тие работи( и за адреналинот малце )
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 10. MrenaRiba

  MrenaRiba Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2013
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  418
  Во сред базен во хотелот во кој што престојувавме со мм :D
   
  На Billy Idol, didisi, GhostMk и 4 други им се допаѓа ова.
 11. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.445
  Допаѓања:
  9.322
  Пол:
  Женски
  Сега за сега имам наутро врз кола и беше премагично
   
  На Billy Idol, didisi, Konfetka и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. krofnicka27

  krofnicka27 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2016
  Пораки:
  518
  Допаѓања:
  7.932
  Пол:
  Женски
  Во море, ама во плитко, не некаде настрана..Луѓе си имаше и на плажата и околу нас :D
   
  На Harper, Daddy, Billy Idol и 5 други им се допаѓа ова.
 13. GhostMk

  GhostMk Активен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2019
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Машки
  На клупа на кеј сред бел ден, само носеше долг фустан,и демек само седи, а уствари
   
 14. Brinetka

  Brinetka Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2018
  Пораки:
  421
  Допаѓања:
  4.099
  Пол:
  Женски
  Еднаш го шетавче кучето на мм во неговиот град, дека живее на високо место има доста планини, па се качивме на најблиската планина со поглед на градот и се се случи спонтано ама прејако беше онака адреналин те крева, ама срам ме изеде кучето кога збесна а го врзавме и почна да лае, комедии беше. :D
   
  Последна измена: 7 јули 2019
  На Harper, Billy Idol, Milobebence и 7 други им се допаѓа ова.
 15. marchi-cool

  marchi-cool Популарен член

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  5.298
  Допаѓања:
  10.650
  Пол:
  Женски
  седи и не мрда. Нека кисне внатре
   
  На didisi и GhostMk им се допаѓа ова.
 16. GhostMk

  GhostMk Активен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2019
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Машки
  Најчудна работа во се ова со овие секс спонтани дешавки е дека кога ке ти удри во глава се губиш тоталка,значи не се замараш дали гледал некој или каде си,како да си на некоја дрога,дури кога ке заврши чинот кога ке дојдеш при себе ке сфатиш колку е уствари лудо ама и незаборавно,природа јбг !!!
   
  На Oscar Lady, Amateur, @nna и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. GhostMk

  GhostMk Активен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2019
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Машки
  Хехе токму така
   
 18. Summerlove@2016

  Summerlove@2016 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2017
  Пораки:
  202
  Допаѓања:
  217
  Пол:
  Женски
  Во природа, меѓу грмушки и река, кога бевме собрани за 1ви мај.... :$
   
  На Billy Idol, Biny и LoneWolfGuy им се допаѓа ова.
 19. Billy Idol

  Billy Idol Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2018
  Пораки:
  760
  Допаѓања:
  10.785
  Пол:
  Машки
  На плажа, во гардеробер во бутик, во кабина за пресоблекување на базен, во ходник на зграда, во школско WC...

  И доста други спонтани, адреналински случки, бидејќи сексот само во кревет е монотон. А монотонија никој нејќе, нели?
   
 20. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  455
  Пред некои 8 години на плажа во БГ , на Tiësto ... тој песокот ноќна мора ми беше :$
   
  На Роберт 7, didisi и hunter26 им се допаѓа ова.