Најлудо место на кое сте воделе љубов

Дискусија во 'Секс' започната од ivance5, 17 јануари 2010.

 1. lilly57

  lilly57 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2018
  Пораки:
  260
  Допаѓања:
  186
  Пол:
  Женски
  На плажа,на карпи (и се смеевме бидејќи прв пат на отворено тогаш неможевме да завршиме),на печка :D
   
  Последна измена: 24 септември 2019
  На LoneWolfGuy и Billy Idol им се допаѓа ова.
 2. Amateur

  Amateur Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2016
  Пораки:
  230
  Допаѓања:
  290
  Пол:
  Машки
  Исто сум пробал, али песокот влегува насекаде и поише сум нервозен него шо уживам
   
 3. MarkoNik

  MarkoNik Нов член

  Се зачлени на:
  24 септември 2019
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  21
  Пол:
  Машки
  Vo VC vo diskoteka :)
   
  На Amateur му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Rabbit 97

  Rabbit 97 Активен член

  Се зачлени на:
  13 септември 2019
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  489
  Na otvoreno na parking ama nemase koli (facepalm)
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Tory

  Tory Активен член

  Се зачлени на:
  14 август 2019
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  40
  Пол:
  Женски
  Во авион во тоалетот, сред бел ден во парк кај езерцата
   
  На invisible23, Ivka90 и me again им се допаѓа ова.
 6. Daddy

  Daddy Активен член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2019
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  17
  Пол:
  Машки
  Во стан, а нејзините биле во друга соба, на хауба на кола, на клупа покрај езеро, на тераса:P
   
  На TeonaZ му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Juccy

  Juccy Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 август 2010
  Пораки:
  139
  Допаѓања:
  183
  Во стано на другар у една собаа тоа бешее најлудо...
   
  На PuciPuci, didisi, Кавалер и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. Emilija7000

  Emilija7000 Активен член

  Се зачлени на:
  28 август 2019
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  84
  Пол:
  Женски
  Во кино
  Во гардероба од продавница за алишта
  На лулашка додека јас седам на неа а тој стои (орален)
   
  На ozdozd, LightSpirit и LoneWolfGuy им се допаѓа ова.
 9. candy.cane

  candy.cane Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2017
  Пораки:
  1.205
  Допаѓања:
  6.176
  Пол:
  Женски
  Плажа:wasntme:
   
  На LoneWolfGuy, LightSpirit и Herrera им се допаѓа ова.
 10. Nevergiveup1

  Nevergiveup1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2014
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  305
  Пол:
  Машки
  Стриптиз клуб на малта :D :D :D
   
 11. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  15.991
  Допаѓања:
  97.833
  Пол:
  Женски
  Пачевил ха:D
   
  На Nevergiveup1 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. DevilGirl212

  DevilGirl212 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2019
  Пораки:
  423
  Допаѓања:
  1.195
  Пол:
  Женски
  На хауба :hai:
   
  На Daddy и invisible23 им се допаѓа ова.
 13. Johndeer

  Johndeer Активен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2017
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  Kako mislil u edna soba?
   
 14. Vlaad

  Vlaad Активен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2019
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  28
  Пол:
  Машки
  Vo garderober vo butik...
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Johndeer

  Johndeer Активен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2017
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  Aj ve molam probajte nekoja nadmorska visina od 1800 metri i ke videte sto e ludilo. Jas sum se seksal u luboten so devojka mi skros gore i bese ludilo ni ludi ni nisto panorama svaka strana, Skopje,Kosovo sve se gleda. Inace imam dosta mesto isprobano.
  Vo kola,planina,pole, traktor, motor, avtopat, hauba, kino, kaj devojka mi vo krov, ezero.
  Sto planiram sega e vo Ohrid kaj crkvata sti e gore kaj kamenot kaj borovite so ubav polged ali nemam so kogo ke si najdem✌
   
 16. Chopard

  Chopard Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2016
  Пораки:
  230
  Допаѓања:
  598
  Пол:
  Женски
  На паркинг во трговски, а не беше водење љубов туку hate sex.
   
  На TeonaZ и invisible23 им се допаѓа ова.
 17. SugarHoney

  SugarHoney Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2019
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  364
  Пол:
  Женски
  Навечер во двор во викендица.
   
  На ozdozd и Diamant им се допаѓа ова.
 18. Hellobeautiful

  Hellobeautiful Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2012
  Пораки:
  1.346
  Допаѓања:
  9.572
  Пол:
  Женски
  Што е тоа hate sex? :?:
   
 19. Chopard

  Chopard Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2016
  Пораки:
  230
  Допаѓања:
  598
  Пол:
  Женски
  Имаш некој партнер што на почеток бил ок, после тоа почнува да те иритира, но сексот ви е супер. Би дефинирала секс со некој што не можеш да го поднесеш или те иритира, но чувствуваш сексуална привлечност кон него. :)
   
  На Desi1991k, cresa-jagoda и Hellobeautiful им се допаѓа ова.
 20. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  1.911
  Допаѓања:
  3.684
  Пол:
  Машки
  Денски со отворена врата, а на тераса цимерката нејзина, сигурен сум дека се слушаше крцкањето на креветот и звуците што се вадеа, особено коа губам осет ко че сум збеснат. xD
   
  На Amateur му/ѝ се допаѓа ова.