1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најлудо место на кое сте воделе љубов

Дискусија во 'Секс' започната од ivance5, 17 јануари 2010.

  1. Echo

    Echo Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 март 2010
    Пораки:
    215
    Допаѓања:
    114
    Da, jas praktikuvam ponekogas koga ne se izdrzuva, so prezemanje na posebni merki na pretpazlivost od higienska priroda. :P
     
  2. SummerGirl

    SummerGirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 март 2010
    Пораки:
    15.921
    Допаѓања:
    32.560
    Пол:
    Женски
    На стол.
     
  3. Lizalka

    Lizalka Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    2.004
    Допаѓања:
    93
    :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
    Ако и ова спаѓа под лудо место, тогаш јас на табуретка :D :D :clap: :clap:
     
    На najmilo му/ѝ се допаѓа ова.
  4. SummerGirl

    SummerGirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 март 2010
    Пораки:
    15.921
    Допаѓања:
    32.560
    Пол:
    Женски
    Па не е којзнае колку лудо место, ама сепак е возбудливо. Ќе пробам и на табуретка.
     
  5. bluberry

    bluberry Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    1.114
    Допаѓања:
    341
    navistina ova e nesto sekojdnevno
    ako e za toa jas imam na masa,na fotalja,na zemja......
     
  6. karak

    karak Популарен член

    Се зачлени на:
    11 април 2010
    Пораки:
    4.370
    Допаѓања:
    5.314
    хм нема да заборавам најлудо место на плажа си имаме посебно пажиче каде две години по ред си практикуваме секс иако сексот на јавно место е забрането и казните се големи сепак тоа возбудува. се загреваш во море и продолжуваш на плажа, со тоа што не обрнуваш многу внимание на туристичките бродови кој тук таму во близина поминуваат. се тешиш ај не гледаат :lol: :lol: :lol: али многу е лудооо
     
    На Cecko85 и Mimma им се допаѓа ова.
  7. Angel.in.dark

    Angel.in.dark Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 април 2010
    Пораки:
    190
    Допаѓања:
    25
    На педалинка и се превртевме на сред Охридско, среќа што и двајцата сме добри пливачи. Исто и на многу други места, и двајцата сме по природа авантуристи и секогаш одиме за нешто ново, ново, исто едно од најлудите места каде што сме воделе љубов е и на чамец, на плажа, во базен, во лифт, во јавен тоалет. Ама од сите тие најлудо ми беше со педалинката.
     
    На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Sexycat

    Sexycat Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 јуни 2010
    Пораки:
    6
    Допаѓања:
    3

    Sekoja cest i posle deset godini brak se gledam i jas taka, nie sme vo taze brak so bebence na pat ama si imame uste interesni momenti :))) ne deka ne, sakam da ti cestitam za ova :))) So maz mi i nie ludi mesta imame , vo kola e sekojdnevie tuku najako beshe koga gi soblekov gakite u kafic i mu gi piknav u dzeb e imavme u kola najak sex u zivot , potoa u shuma :)))) jako e nema sto na drvjata tamu :)) i vo voda a luge gledaat ti se prajshkao nishto ne se deshava :)) a da i na terasa vo hotelot koga bevme decko i devojka i znaete sto ke go posetime pak za brzo da se potsetime na tie denovi :)))) POZZ
     
    На Cecko85 и Biny им се допаѓа ова.
  9. GuitarHero

    GuitarHero Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 мај 2010
    Пораки:
    31
    Допаѓања:
    5
    Многу вредни девојки има на форумов изгледа.Перење алишта вечерта за Нова Година :^)
     
    На marchi-cool и zara им се допаѓа ова.
  10. monik1993

    monik1993 Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 јуни 2010
    Пораки:
    6
    Допаѓања:
    2
    abe kakov parking kakva kola da nemoze covek da se pomrdne...a so e najtragicno od se pominuvaat i drugi koli ti svetat u faca so dolgi svetla...najako e doma kaj deckoto ako e sam :)
     
    На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
  11. princess483

    princess483 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 февруари 2010
    Пораки:
    20
    Допаѓања:
    6
    so decko mi imaf odnos vo 1 mini park na klupa pred 1 kuka na najprometnata ulica vo bitola.mestenceto ne se gleda od ulica ima drva trevi a i temno e :Di super bese...hahahah
     
    На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
  12. swatkoto

    swatkoto Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јуни 2010
    Пораки:
    18
    Допаѓања:
    11
    во вц на факултет немаше каде на друго место :rofl: и супер беше :)
     
  13. tanje.love

    tanje.love Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    107
    Допаѓања:
    7
    hehehe temava e top. :P kaj nego, dodeka negovite se doma e toa e veke sekojdnevie, kaj drugar mu vo drugata soba, dodeka drustvoto e vo sosednata i ocekuvas vo sekoj moment nekoj da vleta, istoto se ima slucuvano i kaj mene doma, na klupa vo skolo, na klupa vo bolnica, hehe pa ima bolnica vo blizina na mojata kuka, na zemja vo bolnica, na maj vo vikendicka a site sedat nadvor, vo kada kaj mene, kaj drugar vo kamp :rofl: :lol: :rofl: e zosto ne mi teknuva us nes, no ke pisam pak ko ke mi tekne :D :D :D
     
    На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
  14. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.071
    Најлудо ми беше во вц во Грчки камп, во женските туш кабини, кога влеговме со дечко ми немаше никој после се напуни со жени неможевме да излеземе хахах
    Друго на фудбалско игралиште навечер, а имаше во близина луѓе што шетаа кучиња среќа не се приближија многу
    Исто така во камп приколка, додека другиот пар спиеше (уствари од кај знам) хахахааха
    Кај другар во стан, додека другите беа во соседната соба
    Сакам да пробам на тараса, и некаде кај што може некој скришно да не гледа (се палам на тоа) :$
    :rofl:
     
    На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
  15. sugar.kiki

    sugar.kiki Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    42
    Допаѓања:
    3
    хахаха...се изнасмеав :rofl: значи на оваа тема сите сме луди,само да дојде моментот,локација не се бира :D
    јас сум имала на фудбалско игралиште и дуваше ветар со 100км на саат,хахах-важно никој немаше околу,после сум имала на плажа навечер,имаше луѓе на неколку метри од нас,ама и тие беа зафатени со романтики ]:) после сум имала во кола,ама важна е локацијата кај беше колата-во нива :D после сум имала и во викендица на мај,додека во другата соба се играше вистина или предизвик :D
    сите случки ми беа со бившиот...лудо беше :D
    ако ми текне пак ќе пишам
     
    На Cecko85 и Biny им се допаѓа ова.
  16. ROSII

    ROSII Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    261
    Допаѓања:
    224
    HAHHAHHAAAAA SE IZNASMEAV.PA VIE NE STE MORALE DA ODITE VO VALIJANT DA GLEDATE SEKS IN LIVE ,A STARION BRUKI,BRUKI,A POGLED NETRGNAL HAHHAHHA,TESKO NA BABANA KOGA OTISOL DOMA,GARAN SEGA SEKOJ DEN KE VISI TAMU ,DA NE DOJDAT PAK :inlove: :inlove: :
     
    На marchi-cool му/ѝ се допаѓа ова.
  17. EnnieFabulous

    EnnieFabulous Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 јануари 2010
    Пораки:
    717
    Допаѓања:
    399
    Ема.Ск ме пресмеа :rofl: :rofl: Замисли некоја од девојкиве на форумов да си се пронајде :o хехехе..

    Јас сум од Охрид и имам голем избор за секс на јавни места :$ :rofl: :rofl: Па, засега..На паркинг во моето маало, под Самуилова тврдина на едни клупи (ко се наоѓаат во шумичка), во дворот на хотелот Палас (кој не работи), кај Паднатите борци исто така на едни клупи, во лифт повеќе пати, каде едаш за конец не не’ фатија, но сигурно се посомневаа, бидејќи беше касно навечер, луѓето на приземје чекаа лифт, а ние на 5ти, па ги сетивме кога се уклучи светолото и кога го повикаа лифтот :rofl: За среќа додека лифтот слезе имавме време да се потсредиме :rofl: ..Потоа во када, во влез од зграда..На плажа сеуште немам пробано, но ќе биде летово, се надевам :D :$
     
  18. princess483

    princess483 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 февруари 2010
    Пораки:
    20
    Допаѓања:
    6
    :D pokriv na zgrada ,parkot na bolnicata i vo kupe i vo wc vo voz :D :D faca bese
     
    На Cecko85 и Biny им се допаѓа ова.
  19. Neskrotliva

    Neskrotliva Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 декември 2009
    Пораки:
    63
    Допаѓања:
    7
    хахахах темава е стварно лудница :D ....најубаво ми беше кога седевме кај една другарка друштво собрани и ние отидовме до веце и таму имавме...хахаха беше интересно,првин на шолјата па на пералната :) :) :) ....хахаххахах.....и сега скоро седевме кај него на тераса со друштво и само шо ги испративме и на тераса имавме.....Mмммм убавиниии.... :D :D :D
     
    На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
  20. kaja1101

    kaja1101 Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 јули 2010
    Пораки:
    5
    Допаѓања:
    0
    Temata e stvarno ludnicaaaaa! Najludoto mesto kaj so sum imala seks bilo vo wc vo kafic ama ona celo vreme vlegvat izglegvat pa trpat na vrata a to uste pojke ti go kreva adrenalinot a isto e ludo i na plaza vo kajce na sred bel den :D