Најлудо место на кое сте воделе љубов

Дискусија во 'Секс' започната од ivance5, 17 јануари 2010.

 1. Echo

  Echo Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  93
  Da, jas praktikuvam ponekogas koga ne se izdrzuva, so prezemanje na posebni merki na pretpazlivost od higienska priroda. :P
   
 2. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.766
  Допаѓања:
  22.659
  Пол:
  Женски
  На стол.
   
 3. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  Ако и ова спаѓа под лудо место, тогаш јас на табуретка :D :D :clap: :clap:
   
  На najmilo му/ѝ се допаѓа ова.
 4. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.766
  Допаѓања:
  22.659
  Пол:
  Женски
  Па не е којзнае колку лудо место, ама сепак е возбудливо. Ќе пробам и на табуретка.
   
 5. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  303
  navistina ova e nesto sekojdnevno
  ako e za toa jas imam na masa,na fotalja,na zemja......
   
 6. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.123
  Допаѓања:
  4.881
  хм нема да заборавам најлудо место на плажа си имаме посебно пажиче каде две години по ред си практикуваме секс иако сексот на јавно место е забрането и казните се големи сепак тоа возбудува. се загреваш во море и продолжуваш на плажа, со тоа што не обрнуваш многу внимание на туристичките бродови кој тук таму во близина поминуваат. се тешиш ај не гледаат :lol: :lol: :lol: али многу е лудооо
   
  На Mimma му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Angel.in.dark

  Angel.in.dark Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2010
  Пораки:
  190
  Допаѓања:
  22
  На педалинка и се превртевме на сред Охридско, среќа што и двајцата сме добри пливачи. Исто и на многу други места, и двајцата сме по природа авантуристи и секогаш одиме за нешто ново, ново, исто едно од најлудите места каде што сме воделе љубов е и на чамец, на плажа, во базен, во лифт, во јавен тоалет. Ама од сите тие најлудо ми беше со педалинката.
   
 8. Sexycat

  Sexycat Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2

  Sekoja cest i posle deset godini brak se gledam i jas taka, nie sme vo taze brak so bebence na pat ama si imame uste interesni momenti :))) ne deka ne, sakam da ti cestitam za ova :))) So maz mi i nie ludi mesta imame , vo kola e sekojdnevie tuku najako beshe koga gi soblekov gakite u kafic i mu gi piknav u dzeb e imavme u kola najak sex u zivot , potoa u shuma :)))) jako e nema sto na drvjata tamu :)) i vo voda a luge gledaat ti se prajshkao nishto ne se deshava :)) a da i na terasa vo hotelot koga bevme decko i devojka i znaete sto ke go posetime pak za brzo da se potsetime na tie denovi :)))) POZZ
   
  На Biny му/ѝ се допаѓа ова.
 9. GuitarHero

  GuitarHero Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 мај 2010
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  5
  Многу вредни девојки има на форумов изгледа.Перење алишта вечерта за Нова Година :^)
   
  На marchi-cool и zara им се допаѓа ова.
 10. monik1993

  monik1993 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  abe kakov parking kakva kola da nemoze covek da se pomrdne...a so e najtragicno od se pominuvaat i drugi koli ti svetat u faca so dolgi svetla...najako e doma kaj deckoto ako e sam :)
   
 11. princess483

  princess483 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2010
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  4
  so decko mi imaf odnos vo 1 mini park na klupa pred 1 kuka na najprometnata ulica vo bitola.mestenceto ne se gleda od ulica ima drva trevi a i temno e :Di super bese...hahahah
   
 12. swatkoto

  swatkoto Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2010
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  11
  во вц на факултет немаше каде на друго место :rofl: и супер беше :)
   
 13. tanje.love

  tanje.love Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  7
  hehehe temava e top. :P kaj nego, dodeka negovite se doma e toa e veke sekojdnevie, kaj drugar mu vo drugata soba, dodeka drustvoto e vo sosednata i ocekuvas vo sekoj moment nekoj da vleta, istoto se ima slucuvano i kaj mene doma, na klupa vo skolo, na klupa vo bolnica, hehe pa ima bolnica vo blizina na mojata kuka, na zemja vo bolnica, na maj vo vikendicka a site sedat nadvor, vo kada kaj mene, kaj drugar vo kamp :rofl: :lol: :rofl: e zosto ne mi teknuva us nes, no ke pisam pak ko ke mi tekne :D :D :D
   
 14. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.022
  Најлудо ми беше во вц во Грчки камп, во женските туш кабини, кога влеговме со дечко ми немаше никој после се напуни со жени неможевме да излеземе хахах
  Друго на фудбалско игралиште навечер, а имаше во близина луѓе што шетаа кучиња среќа не се приближија многу
  Исто така во камп приколка, додека другиот пар спиеше (уствари од кај знам) хахахааха
  Кај другар во стан, додека другите беа во соседната соба
  Сакам да пробам на тараса, и некаде кај што може некој скришно да не гледа (се палам на тоа) :$
  :rofl:
   
 15. sugar.kiki

  sugar.kiki Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  2
  хахаха...се изнасмеав :rofl: значи на оваа тема сите сме луди,само да дојде моментот,локација не се бира :D
  јас сум имала на фудбалско игралиште и дуваше ветар со 100км на саат,хахах-важно никој немаше околу,после сум имала на плажа навечер,имаше луѓе на неколку метри од нас,ама и тие беа зафатени со романтики ]:) после сум имала во кола,ама важна е локацијата кај беше колата-во нива :D после сум имала и во викендица на мај,додека во другата соба се играше вистина или предизвик :D
  сите случки ми беа со бившиот...лудо беше :D
  ако ми текне пак ќе пишам
   
  На Biny му/ѝ се допаѓа ова.
 16. ROSII

  ROSII Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  261
  Допаѓања:
  197
  HAHHAHHAAAAA SE IZNASMEAV.PA VIE NE STE MORALE DA ODITE VO VALIJANT DA GLEDATE SEKS IN LIVE ,A STARION BRUKI,BRUKI,A POGLED NETRGNAL HAHHAHHA,TESKO NA BABANA KOGA OTISOL DOMA,GARAN SEGA SEKOJ DEN KE VISI TAMU ,DA NE DOJDAT PAK :inlove: :inlove: :
   
  На marchi-cool му/ѝ се допаѓа ова.
 17. EnnieFabulous

  EnnieFabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  390
  Ема.Ск ме пресмеа :rofl: :rofl: Замисли некоја од девојкиве на форумов да си се пронајде :o хехехе..

  Јас сум од Охрид и имам голем избор за секс на јавни места :$ :rofl: :rofl: Па, засега..На паркинг во моето маало, под Самуилова тврдина на едни клупи (ко се наоѓаат во шумичка), во дворот на хотелот Палас (кој не работи), кај Паднатите борци исто така на едни клупи, во лифт повеќе пати, каде едаш за конец не не’ фатија, но сигурно се посомневаа, бидејќи беше касно навечер, луѓето на приземје чекаа лифт, а ние на 5ти, па ги сетивме кога се уклучи светолото и кога го повикаа лифтот :rofl: За среќа додека лифтот слезе имавме време да се потсредиме :rofl: ..Потоа во када, во влез од зграда..На плажа сеуште немам пробано, но ќе биде летово, се надевам :D :$
   
 18. princess483

  princess483 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2010
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  4
  :D pokriv na zgrada ,parkot na bolnicata i vo kupe i vo wc vo voz :D :D faca bese
   
  На Biny му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Neskrotliva

  Neskrotliva Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2009
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  5
  хахахах темава е стварно лудница :D ....најубаво ми беше кога седевме кај една другарка друштво собрани и ние отидовме до веце и таму имавме...хахаха беше интересно,првин на шолјата па на пералната :) :) :) ....хахаххахах.....и сега скоро седевме кај него на тераса со друштво и само шо ги испративме и на тераса имавме.....Mмммм убавиниии.... :D :D :D
   
 20. kaja1101

  kaja1101 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Temata e stvarno ludnicaaaaa! Najludoto mesto kaj so sum imala seks bilo vo wc vo kafic ama ona celo vreme vlegvat izglegvat pa trpat na vrata a to uste pojke ti go kreva adrenalinot a isto e ludo i na plaza vo kajce na sred bel den :D