1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најлудо место на кое сте воделе љубов

Дискусија во 'Секс' започната од ivance5, 17 јануари 2010.

  1. SummerGirl

    SummerGirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 март 2010
    Пораки:
    15.749
    Допаѓања:
    32.115
    Пол:
    Женски
    Јас имам водено љубов на отворено во природа и чувството е прекрасно.
     
  2. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Да да, баш еден пријател ми даде линк да прочитам и му реков имам пробано :lol: Ама прозорот ние кај што водиме љубов (почесто), е низок :lol:
     
  3. Choco

    Choco Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 јули 2010
    Пораки:
    6
    Допаѓања:
    0
    pa u more i toa doggy style huhu,u kola na edno ridce densko vreme minuva narod nie si rabotime,kaj nego doma dodeka sestra mu i bratucetka mu spijat vo dr soba,pod tus...itn :D se nadevam ke gi ima uste mn huhu
     
  4. SummerGirl

    SummerGirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 март 2010
    Пораки:
    15.749
    Допаѓања:
    32.115
    Пол:
    Женски
    Пред некој ден пробавме на маса и супер беше. Ни се има случено да имаме секс во истата соба каде што е и брат му. Ние на еден кревет водиме љубов, а тој на другиот кревет (се преправал дека спие). Цело време ги слушал нашите звуци. Утредента го зафркавал дечко ми.
     
    На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Neskrotliva

    Neskrotliva Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 декември 2009
    Пораки:
    63
    Допаѓања:
    7
    Мммм и јас пред една недела имав на маса....Мммм летнав во облациии !!!!!...Многу е убавоо :D
     
    На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
  6. bluberry

    bluberry Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    1.114
    Допаѓања:
    341
    на маса и јас и имам пробано меѓутоа некако ми е греота,бидејќи таму јадеме :(

    а прочитавте ли за казните

    Закони, закони, закони.....и тоа токму кога планирате да се опуштите со својот партнер/ка на некоја осамена плажа и да им се препуштите на сексуалните задоволства. Сепак, пред да го направите тоа добро разгледајте ги казните кои што би можеле да ги платите во случај да ве фатат.


    Најлошо ќе поминете во Романија. Ако ве фатат како водите љубов на плажа или друго јавно место не ви гинат седум години затвор. Во преубавата Хрватска се предвидени 30 дена затвор или казна од 150 евра, а „тркалањето“ по плажите во Мајорка може да ве чини и до 1000 евра.

    Дубаи можеби изгледа фантастично, но ова место е пекол за сите оние кои планираат да покажат повеќе емоции на плажа. Прво добивате затворска казна од три месеци, а потоа ве депортираат од земјата.


    На север или поточно во Шведска и Норвешка ќе поминете најдобро со оглед на тоа што во првата земја ќе платите само 50 евра, а во втората ќе ве пуштат со љубезна опомена.

    Што се однесува до топлес сончањето тука нештата не се толку ригорозни, па слободно можете да мавтате со своите раскошни атрибути. Сепак, во некои места во Италија топлесот е забранет со закон, а казните се до 150 евра. Истото важи и за Турција каде освен тоа што не смеете да ги покажувате градите на плажа, не смеете ниту во хотел освен ако истиот нема соодветна дозвола.
     
    На marchi-cool му/ѝ се допаѓа ова.
  7. DTM

    DTM Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 јули 2010
    Пораки:
    6
    Допаѓања:
    3
    Интересна тема :D На отворено на паркинг,во подрум,во природа,позади куќа,во кола,спортски центар (навечер),кај еден другар во викендица за време на првомајските празници...не ми текнуваат други места...али најинтересно ми било во подрум во некој улас кај што некои луѓе чувале дрва и така (тогаш) дечко ми ( сега веке маж ) немасе кај да сврши па сврши на дрвата...после луѓето си ги земале дрвата и се грееле :D :x


    [​IMG]

    [​IMG]
     
  8. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Утре ќе го натерам дечко ми да идеме на базен и да имаме односи во водата, Немам досега пробано а и башка поинтересно е кога постои ризик некој да те види. Адреналинот ти се крева.
    Девојки, како е да се има односи во вода и дали боли затоа што досега немам пробано, освен под туш ама мислам дека не е исто :$
     
  9. Iki.Olsen

    Iki.Olsen Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 февруари 2010
    Пораки:
    434
    Допаѓања:
    115
    Дарки само внимателно, и со Среќа.

    Премногу сте слободни девојки, баш ми се допаѓаат сите идеи. ајде уште 2 години па ќе ги применуваме :lol: :lol: :lol:
     
  10. Dushica-sk

    Dushica-sk Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.048
    Допаѓања:
    3.924
    Дарки и јас ова го мислев , му го зборев ама никако да го реализирам :^) Инаку јас сакам на вечерно на базен , дење .. многу ми е опасно . Последен пат кога бев на базен имаше мнооогу народ . :)
     
  11. EnnieFabulous

    EnnieFabulous Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 јануари 2010
    Пораки:
    717
    Допаѓања:
    399
    ^Не боли, но отежната е пенетрацијата и не е баш пријатно, но е многу возбудливо :rofl: Со дечко ми го правевме тоа на плажа со мнооогу луѓе и никој не не примети :lol:
     
  12. decko

    decko Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 јуни 2010
    Пораки:
    183
    Допаѓања:
    59
    Да, пенетрацијата е отежната, и е малце болно, барем беше за мене. Нема подмачкување доволно, водата измива се’ :D
     
  13. aNy-to

    aNy-to Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 јули 2010
    Пораки:
    1.047
    Допаѓања:
    394
    На 1ви мај бевме на излет со друштво.Другарите беа поставиле шатор демек било многу топло и кој неможел да седи на сонце да влезе внатре.Ама на дечко ми по се изгледа му беше удрило сонцето :D во глава и ме викна ајде да влезема малку внатре.Влеговме и знаете..бидна работа додека сите други беа надвор кој пиеше,кој скара правеше,ама што да се прави кога почнавме внатре да се бакнуваме ми беше јасно до кај ќе одиме.На почетокот ми беше незгодно му викав да престане,да не се правиме најпаметни од сите,сите дека знаат што правиме...но ме совлада желбата да го имам и потоа се шегуваа цело време на наша сметка...аман бре постојано сте заедно и неможевте да се воздржте за вечер,мораавте тука, а ние цело време така под мустаќ ќе се насмевневме и им викавме ајде ние скршивме мразот...сега на вас е ред :D
     
    На Cecko85 и Frosin4e им се допаѓа ова.
  14. Iva-Mici

    Iva-Mici Популарен член

    Се зачлени на:
    1 август 2010
    Пораки:
    1.168
    Допаѓања:
    237
    A si probala li na motor? Ja so decko mi redovno (koga sme na temno mesto normalno)...ako ne si probala moj sovet e da probas poso ko so gledam si devojka koja so praktikuva seks na otvoreno -like me :rofl: :rofl: :rofl: ;)
     
    На Biny му/ѝ се допаѓа ова.
  15. EnnieFabulous

    EnnieFabulous Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 јануари 2010
    Пораки:
    717
    Допаѓања:
    399
    ^И јас сум гооолем фан на секс на отворено...Претходно ви пишав, ама сега има и новости-во кујна, во лифт, на паркинг, на едни карпи покрај езеро.... :rofl: :lol:
     
    На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
  16. OrdinaryGirl

    OrdinaryGirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 февруари 2010
    Пораки:
    1.453
    Допаѓања:
    497
    Не сме експериментирале којзнае колку со секс на некое необично место. Обично имаме во неговата соба, додека мајка му и татко му се во дневната, а еднаш паркиравме на едно темно место па имавме секс во кола. Пробавме и на плажа летово, арно ама ко за беља имаше луѓе цела ноќ :D
     
    На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
  17. DrBabl

    DrBabl Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 мај 2010
    Пораки:
    73
    Допаѓања:
    9
    ehee toa e cesta pojava vo Ohrid!!! hahahaha :D
     
  18. DrBabl

    DrBabl Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 мај 2010
    Пораки:
    73
    Допаѓања:
    9
    хахахахаха леле ме изнасмеа со тоа превртувањето :rofl: :rofl: :rofl:
     
  19. skyAngel

    skyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    16 август 2010
    Пораки:
    1.530
    Допаѓања:
    2.765
    На плажааа сега ова лето во Ох , ни здосади на ван дајк и отидовме уууууууу колку беше убавоооо :inlove: :$ :$
     
  20. sweety.86

    sweety.86 Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 март 2010
    Пораки:
    162
    Допаѓања:
    21

    Браво за вас ;) ;) ;)