1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најмногу ме нервира...

Дискусија во 'Канта' започната од nate.sweet-girl, 7 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nate.sweet-girl

  nate.sweet-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  1
  Ме нервираат луѓе кои лажат и не сакаат да признаат :) Кој ве нервира вас? :) :devil:
   
 2. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  Мене ме нервира кога некоја ќе се зачлени и одма ќе отвори нова тема, која , погоди, ја имааа :tmi:
  Се извинувам на модераторките и админките и сите, не можев да истрпам :x
   
  На nate.sweet-girl му/ѝ се допаѓа ова.
 3. nate.sweet-girl

  nate.sweet-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  1
  Не знаев дека ја има веќе оваа тема.. извини :) А и не се зачленив скоро :)
   
 4. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.