1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најнеобично место на кое сте доживеале оргазам?

Дискусија во 'Секс' започната од Nezna28, 8 ноември 2013.

 1. Nezna28

  Nezna28 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2013
  Пораки:
  170
  Допаѓања:
  215
  Кое е нај чудното место на кое сте доживеале оргазам? Немора нужно да подразбира секс, и немора да е со некого, сите знаеме дека има милион начини да се доживее оргазам и без присуство на партнер. Е сега, дали има некое такво место на кое сте доживеале оргазам а е „необично“.
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.355
  Допаѓања:
  77.699
  Пол:
  Женски
  Се палам на брзо возење, така да ми се случило возејќи се.
   
  На TheX, Arjanit2021, The Chef и 3 други им се допаѓа ова.
 3. endlesslove

  endlesslove Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2014
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  75
  Пол:
  Женски
  во автобус хахахаха
   
  На Arjanit2021, love-14, Majakisss и 3 други им се допаѓа ова.
 4. elena1990

  elena1990 Активен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2015
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Женски
  Гледајки натпревар :) :)
   
  На pdb123, Arjanit2021, love-14 и 3 други им се допаѓа ова.
 5. momce

  momce Активен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2014
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  2
  Нa рaбoтнo местo вo бутик :D
   
 6. Ицолгудбејбе

  Ицолгудбејбе Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2015
  Пораки:
  404
  Допаѓања:
  1.145
  Пол:
  Женски
 7. shverkova

  shverkova Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2011
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  70
  Vo kino dodeka idese filmot 8)
   
  На Arjanit2021, allann, momce и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. momce

  momce Активен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2014
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  2
  Sverkova dali sakas da odime vo kino zaedno :)
   
 9. Таа Сум

  Таа Сум Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2016
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  619
  Пол:
  Женски
  Во такси :D
   
  На Arjanit2021, love-14, Vikktorr и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. Passionate23

  Passionate23 Активен член

  Се зачлени на:
  22 август 2016
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  154
  Пол:
  Женски
  На час по географија..се мрдав така навака натака ко демек место не ме фаќа,а толку беше јак оргазмот што дури наеднаш цела се вцрвенив ,и и велам на другарка ми до мене чути чоек како ми се слоши.Јас ангели гледав :D
   
  На Arjanit2021, Снегулк@23, allann и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. Chopard

  Chopard Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2016
  Пораки:
  230
  Допаѓања:
  625
  Пол:
  Женски
  Во кафич, меѓутоа оргазамот го доживеав само со стимулација, без однос и ден денес важи за еден од најјаките. Би додала и дека ми беше прв огразам :D
   
  На the drummer му/ѝ се допаѓа ова.
 12. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  601
  Допаѓања:
  498
  Пол:
  Женски
  имам другарка, рандом може да си доживее оргазам ако се сконцентрира без да се допре таму, дали на час, надвор било каде хахахах чудно е
   
  На Arjanit2021 и Chopard им се допаѓа ова.
 13. Arjanit2021

  Arjanit2021 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2021
  Пораки:
  432
  Допаѓања:
  883
  Пол:
  Машки
  wc na diskoteka oralen seks ufff mnogu palavo bese
   
 14. Mysterious Women

  Mysterious Women Активен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2021
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  148
  Пол:
  Женски
  Vo sredno skolo na sred cas i ne ednas veke poveke pati
   
  На Arjanit2021 и Gentle Man им се допаѓа ова.
 15. Gentle Man

  Gentle Man Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2021
  Пораки:
  277
  Допаѓања:
  636
  Пол:
  Машки
  na posledna klupa? ;)
   
 16. Andrijano31

  Andrijano31 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 мај 2021
  Пораки:
  313
  Допаѓања:
  576
  Пол:
  Машки
  Како е можно жити се :wasntme:
   
  На Снегулк@23 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Mysterious Women

  Mysterious Women Активен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2021
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  148
  Пол:
  Женски
  Se e mozno kaj nas zenskite :)
   
  На Снегулк@23 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Cipiripi00

  Cipiripi00 Активен член

  Се зачлени на:
  28 август 2021
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  47
  Пол:
  Женски
  На факултет и тоа често. Мозокот сам си прави сценарио и не можам да го игнорирам. :rofl:
   
  На aleksandarce97, Снегулк@23, Arjanit2021 и 2 други им се допаѓа ова.
 19. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  323
  Допаѓања:
  965
  Пол:
  Женски
  домашен велосипед за фитнес
   
  На Dame30, Снегулк@23 и Arjanit2021 им се допаѓа ова.
 20. Andrijano31

  Andrijano31 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 мај 2021
  Пораки:
  313
  Допаѓања:
  576
  Пол:
  Машки
  Е како е можно ова?