1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најомилена брза храна (слики)

Дискусија во 'Храна и пијалаци' започната од loveme-4ever, 10 март 2012.

 1. loveme-4ever

  loveme-4ever Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2011
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
 2. guguence

  guguence Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  291
  Допаѓања:
  320
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На DVAANGELA му/ѝ се допаѓа ова.
 3. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.344
  Темава е опасна по линија :D
   
  На Twinkles, Dreams.678, Sara123 и 3 други им се допаѓа ова.
 4. MaCa-J

  MaCa-J Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  604
  Допаѓања:
  135
  Хамбургееер :tmi: :D
  Јас го сакам тој обичниот, само со плескавица и компирчиња, друго ништо, но неможам да најдам таква слика, така да ќе ставам било каква само да е хамбургер. хаха :lol:
   

  Прикачени фајлови:

 5. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.196
  Допаѓања:
  8.924
  Пол:
  Женски
  Ахахах...само што видов неколку слики,одма ми се сојаде. :D

  Мојата најомилена брза храна :
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На DVAANGELA му/ѝ се допаѓа ова.
 6. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.152
  Допаѓања:
  5.708
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На DVAANGELA и Glossy-girl им се допаѓа ова.
 7. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.556
  Јас пак пицата не ја сметам за брза храна ај пица на парче така-така ама пак пица како пица не. Сепак според мене брза храна е нешто што можеш да го купиш и попат да го јадеш, а пицата потешко :lol:
  Инаку:
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На DVAANGELA му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Kasha

  Kasha Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2011
  Пораки:
  1.724
  Допаѓања:
  3.266
  Се знае и тоа дефинитивно без конкуренција за мене:


  [​IMG]
   
  На Serpentina и sweet-star им се допаѓа ова.
 9. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На DVAANGELA му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Divinebutterfly

  Divinebutterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  2.967
  Допаѓања:
  9.980
  Пол:
  Женски
  [​IMG] :rofl:

  [​IMG] Дјунер се вика,како гирото е,ама помало :) и [​IMG]
  Аааа да,и [​IMG][​IMG] :lol:
   
 11. TheaEsposito

  TheaEsposito Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  2.461
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На DVAANGELA му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.865
  Допаѓања:
  2.037
  Хамбургер
  [​IMG]
  Тост
  [​IMG]
  Пица
  [​IMG]
   
 13. COollLady

  COollLady Популарен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  654
  Допаѓања:
  1.337
  Пицаааа!!! ;)
   

  Прикачени фајлови:

 14. ilove-marshall

  ilove-marshall Активен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  2
  Кај што ги гледам сликиве лиги ми течат... :P
  Еве го мојот избор:
   

  Прикачени фајлови:

  • thumb.jpg
   thumb.jpg
   Големина на фајлот:
   43,9 KB
   Прегледи:
   307
  • tost_779.jpg
   tost_779.jpg
   Големина на фајлот:
   44,1 KB
   Прегледи:
   307
  • pepperoni-pizza-slice-2.jpg
   pepperoni-pizza-slice-2.jpg
   Големина на фајлот:
   136,9 KB
   Прегледи:
   307
  На DVAANGELA му/ѝ се допаѓа ова.
 15. MandyLane

  MandyLane Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  3.564
  Допаѓања:
  22.746
  Пол:
  Женски
  Темава е ...уф, уф... :lol:

  Пица
  [​IMG]
  Гиро!
  [​IMG]
  Чизбургер,по можност дупли од МкДоналдс.
  [​IMG]

  Нема крај ова,све сакам...
   
  На DVAANGELA му/ѝ се допаѓа ова.
 16. kolache.99

  kolache.99 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2012
  Пораки:
  666
  Допаѓања:
  808
  Пол:
  Женски
 17. zWaTuShKo

  zWaTuShKo Активен член

  Се зачлени на:
  29 септември 2012
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  10
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На DVAANGELA му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Inhume

  Inhume Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2011
  Пораки:
  360
  Допаѓања:
  243
  Не сум баш за брзата храна, ама тост јадам (вегетаријански) :)
   
 19. EMoonlight

  EMoonlight Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  13.815
  Пол:
  Женски
  Ретко јадам брза храна,зошто ми пречи ,но кога јадам секогаш јадам ТОСТ :)
   
 20. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  684
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На DVAANGELA му/ѝ се допаѓа ова.