1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најомилена секс поза :)

Дискусија во 'Канта' започната од Musikj.88, 30 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Musikj.88

  Musikj.88 Активен член

  Се зачлени на:
  29 април 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Со сегашниот дечко сум сум најдолго време во врска ..па му спремам некое мало изненадување па сакам работата да ја преземам во мој раце :) ..па сакам да слушам ваши предлози за некоја добра поза :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.589
  Допаѓања:
  59.464
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.