Најпосакуван подарок од детството кој никогаш не го добивте

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Mishela, 15 март 2013.

 1. EuHenIa

  EuHenIa Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2017
  Пораки:
  669
  Допаѓања:
  38.696
  Пол:
  Женски
 2. mula

  mula Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 март 2016
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  2.041
  Пол:
  Женски
  Папагалче што зборува. :D
   
 3. Ivanna23.

  Ivanna23. Активен член

  Се зачлени на:
  25 септември 2019
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  116
  Пол:
  Женски
  Розев ТВ (facepalm) баш ваков [​IMG]
   
 4. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  4.094
  Допаѓања:
  18.320
  Пол:
  Женски
  Сакав розев коњ што лета (facepalm) Имаше еден барби цртан па затоа.
   
  На Ivanna23. му/ѝ се допаѓа ова.
 5. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.865
  Допаѓања:
  144.183
  Пол:
  Женски
  Чоколадо во форма на срце. :D
   
 6. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.916
  Допаѓања:
  49.471
  Пол:
  Машки
  BMX-црвен:mm:
   
  На Ivanna23. му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Cosmi

  Cosmi Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 февруари 2012
  Пораки:
  2.624
  Допаѓања:
  39.485
  Пол:
  Женски
  Куче.
  Затоа сега како голема:D имам две.
   
 8. Love 83

  Love 83 Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2019
  Пораки:
  1.058
  Допаѓања:
  23.890
  Пол:
  Женски
  Куќа за барбики
   
  На Ivanna23. му/ѝ се допаѓа ова.
 9. JoyJoy

  JoyJoy Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2017
  Пораки:
  1.662
  Допаѓања:
  5.502
  Пол:
  Женски
  Барбики со куќа (со Кен и триста тракатанци) - ова беше прескапо.
  Ламбада сукња - мајка ми сметаше дека се без врска.
   
 10. butterflu

  butterflu Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2017
  Пораки:
  488
  Допаѓања:
  327
  Пол:
  Женски
 11. Ostaveniot

  Ostaveniot Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2018
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  1.897
  Пол:
  Машки
  Коњ сакав да ми купат:rofl:
   
  На buba4e89 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Fleur-De-Lis

  Fleur-De-Lis Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2012
  Пораки:
  603
  Допаѓања:
  1.521
  Разни споменари, детска пошта, ролерки, куќарка со барби, и многу др работи
   
  На Ostaveniot му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Anon

  Anon Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2011
  Пораки:
  830
  Допаѓања:
  1.779
  Пол:
  Машки
  Санка.
   
  На buba4e89 и Ostaveniot им се допаѓа ова.
 14. *Ench@nted*

  *Ench@nted* Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2018
  Пораки:
  1.637
  Допаѓања:
  24.181
  Пол:
  Женски
  Бебе-кукла што моча.
  Четврт век подоцна го добив.
  Не е кукла. :)
   
  На tamche995, Fleur-De-Lis, marija305 и 2 други им се допаѓа ова.
 15. Biljarkata

  Biljarkata Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2019
  Пораки:
  2.904
  Допаѓања:
  47.366
  Клавир;(.
  Скромна сум од мала:lol:
   
  На Fleur-De-Lis и Ostaveniot им се допаѓа ова.
 16. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  17.243
  Допаѓања:
  109.406
  Пол:
  Женски
  Тротинет.
   
  На Fleur-De-Lis му/ѝ се допаѓа ова.