1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најромантична сцена од романтичен филм!

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Barbie-mwa, 11 декември 2010.

 1. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  522
  Пол:
  Женски
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.795
  На Barbie-mwa му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Night.Star

  Night.Star Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  278
  Допаѓања:
  117
 4. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.472
  Dirty Dancing 2: Havana Nights
  Не можам да наидам на видео конкретно, но филмот е полн со сцени кои мене лично ми се романтични и кои вжештуваат. :)
   
  На 1209, Gioia, passion.for.fashion и 3 други им се допаѓа ова.
 5. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.159
  Допаѓања:
  15.275
  На tallyweijl и Hipica им се допаѓа ова.
 6. LivingGlam

  LivingGlam Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  5.783
  Допаѓања:
  55.415
  Пол:
  Женски
  На Saya му/ѝ се допаѓа ова.
 7. bella.honey

  bella.honey Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  639
  Допаѓања:
  294
  Не сакам романтика, па и у моментов не ми текнува нишо... :) xD
   
 8. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.128
  Допаѓања:
  8.178
 9. Chocoholic

  Chocoholic Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  747
  Допаѓања:
  986
 10. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.541
 11. Avril.09

  Avril.09 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  737
  Допаѓања:
  891
  На pamelche, mileystar и Peperutka90 им се допаѓа ова.
 12. kelly.r

  kelly.r Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  425
  Допаѓања:
  190
 13. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.548
 14. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.835
  Пол:
  Женски
  Кога и да ја гледам сценавa морници ме пролазуваат и се расплакувам...сами си течат солзите кога Себастијан ќе и` каже на Анет- well i`m in love и кога ќе ја праша -are you OK, додека водат љубов ;( ;(
  http://www.youtube.com/watch?v=FvfXE90C ... re=related
   
  На thegirl2, bibip, tigerlady и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 15. Fallin-ForHisSmile

  Fallin-ForHisSmile Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  299
  Допаѓања:
  179
  На Mishela, the.one и LivingGlam им се допаѓа ова.
 16. L0ve

  L0ve Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2011
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  198
 17. Gioia

  Gioia Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  598
  http://www.youtube.com/watch?v=Sb1G2JlrDF8&feature=related
  Ауф дефинитивно! Филмов е толку добар преполн со страст,љубов,романса..еве овие неколку сцени од видеово се баш страст! Погледајте го филмов ако го немате гледано до сега! ;)
   
 18. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.883
  Абе излитено али не, сцената каде Роуз и Џек водат љубов во тоа кочијата или кабината, што и да е, мене ми е фаворит. Па и тоа кога се смрзнуваат во водата и чекаат чамец за да ги спаси. Зборовите кои си ги кажуваат еден на друг, секогаш, ама апсолутно секогаш ме доведуваат до солзи. Слаба сум на филмов.

  * Ама кога видов дека луѓево се палат на зборовите на Чак и Блер, кои за мене немаат ни с од совршена љубов, и се траскаат од земја ако Чак кажал: „Може да останам Чак Бас-женкарот, но јас сум само твој Чак " (го тропнав ова) ми иде да се олеснам по голема нужда на екранот. Па побогу луѓе, зарем се разбирате од романтики, и од тоа што претставува романтична сцена ?!? Ви перат мозок ваквите серии, па после ЗОШТО СУМ СЛОБОДНА? Ете затоа.
   
  На BlackSwan5 и Hipica им се допаѓа ова.
 19. ane.bella

  ane.bella Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  2.667
  Допаѓања:
  22.117
  Пол:
  Женски
 20. ane.bella

  ane.bella Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  2.667
  Допаѓања:
  22.117
  Пол:
  Женски