1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најсмешните голови, промашувања и моменти во фудбалот!

Дискусија во 'Спорт' започната од BoaVista, 12 декември 2011.

 1. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.881
  Допаѓања:
  30.994
  Пол:
  Женски
  Сведоци сме на многу интересни ситуации во текот на фудбалските натпревари, па еве една тема да ги споделиме најинтереснитѕе и да се насмееме заедно :) Во едно верувам ќе се согласиме, а тоа е дека и на најдобрите им се случува да кикснат :D
  Еве од мене неколку, па повелете постирајте ;)


  http://www.youtube.com/watch?v=YAGyjgFx ... r_embedded

  http://www.youtube.com/watch?v=vTbq9gRI ... r_embedded

  http://www.youtube.com/watch?v=IMmn4u5O ... r_embedded

  http://www.youtube.com/watch?v=SmBCiLfX ... r_embedded

  http://www.youtube.com/watch?v=8pd42vSo ... _embedded#!
   
 2. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.881
  Допаѓања:
  30.994
  Пол:
  Женски
 3. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.460
  sport/smesni-sportski-momenti-t8843/

  Имам ваква тема отворено многу се слични да не речам исти . Не знам кој е модератор нека ги спои .
   
  На BoaVista му/ѝ се допаѓа ова.
 4. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.881
  Допаѓања:
  30.994
  Пол:
  Женски
  Се извинувам, јас не сум ја видела темата, така да најдобро ќе биде да се спојат во една :)
   
  На vendiii му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Stoimenovska

  Stoimenovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  2.181
  Промашениот пенал на Рамос :D :D :D