1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најубава актерка

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Betthany, 18 декември 2014.

 1. Betthany

  Betthany Активен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2014
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Кејт Винслет :D:D
   
  На elimkd му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.250
  Допаѓања:
  77.104
  Пол:
  Женски
  Мене најсимпатична ми е Kristen Stewart. Можеби затоа што во неа се пронајдов, не знам. Далеку е од совршена, не е секогаш средена, скоцкана, не е совршена, но токму тоа е привлечното.

  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На biGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 3. biGirl

  biGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  1.118
  Допаѓања:
  2.917
  Пол:
  Женски
  Ja obozavam mn opustena mn prirodna i mn ubava :D
   
 4. LanaSGirl

  LanaSGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2016
  Пораки:
  372
  Допаѓања:
  1.116
  Пол:
  Женски
  Julianne Moore :inlove:
   
 5. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  6.796
  Допаѓања:
  46.405
 6. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.097
  Допаѓања:
  163.510
  Пол:
  Женски
  Alicia Vikander ми е фејв во последно време, освен што е толку талентирана, ептен природна и симпатична убавина ми има.

  [​IMG]
   
  На TheGoldenPeach, Ketchup и elimkd им се допаѓа ова.
 7. Sashko1992

  Sashko1992 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2016
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  1.523
  Пол:
  Машки
  У турските серии ја имам забележано :D, поранешна мис на Турцијa.
  14712105_1814508792158073_4713240477191634944_n.jpg
   
  На Counter Girl и elimkd им се допаѓа ова.
 8. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.188
  Пол:
  Женски
  Моника Белучи и Меган Фокс се врв

  [​IMG]

  [​IMG]

  Понатаму на листата, можеби Скарлет Јохансон, Аманда Сејфрид, Натали Портман...

  Кетрин Зета Џонс, Никол Кидман и Мишел Фајфер


  Леле и дефинитивно се уште и секогаш
  [​IMG]

  +

  [​IMG]

  Ова само од светски познатите (Холивуд продакшн)
   
  Последна измена: 7 ноември 2016
  На blonde_supergirl, Elenpelen, Someonespecial и 2 други им се допаѓа ова.
 9. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.068
  Пол:
  Женски
  Според мене Хилари Даф.
  [​IMG]

  А од латино-американските ми е Anahi.
  [​IMG]
   
 10. blackwave

  blackwave Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2014
  Пораки:
  483
  Допаѓања:
  1.816
  Пол:
  Женски
  Emilia Clarke, совршенство од жена.

  BN-BI095_mag031_OZ_20140131160207.jpg 8c7bffe21b772f7cc1e556951fc5a6ff.jpg
   
  На Counter Girl, MayDiamonds, Elenpelen и 2 други им се допаѓа ова.
 11. xxAngelxx

  xxAngelxx Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2010
  Пораки:
  1.516
  Допаѓања:
  968
  Пол:
  Женски
  Моника Белучи
   
  На sjdgo му/ѝ се допаѓа ова.
 12. lovely97

  lovely97 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2016
  Пораки:
  710
  Допаѓања:
  9.087
  Пол:
  Женски
  Меган Фокс - една и единствена :inlove:
   
  На sjdgo му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Lilianna

  Lilianna Популарен член

  Се зачлени на:
  8 мај 2016
  Пораки:
  280
  Допаѓања:
  3.722
  Пол:
  Женски
  Lily Collins

  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Counter Girl, Ketchup, rhcpfan и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.188
  Пол:
  Женски
  Ги заборавив Шарлиз Терон и Лив Тајлер, не можам да редактирам
   
 15. blonde_supergirl

  blonde_supergirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2016
  Пораки:
  821
  Допаѓања:
  2.132
  Пол:
  Женски
  Од попознативе холивудски дами Мишел Фајфер, Никол Кидман и Ким Бесинџер, а инаку мене омилени ми се Шерилин Фен, Шерил Ли, Џоана Пацула, Дона Милс, Џеклин Смит, Жаклин Бисе, Џил Шуелен, Шенон Доерти си ја сакам исто, Миа Сара и др. 720full-meridian-screenshot.jpg c6339969db330500e52072e7ff235908.jpg Donna-Mills-0005.jpg download (1).jpg download (2).jpg download.jpg f06ff39133da1d373d19f4e11ba82a85--sheryl-lee-laura-palmer.jpg f8bdbded38b37c733426f96a126dea61--kim-delaney-actresses.jpg 7d92882e09d9e7509f8b6b9518f9e77d--batman-films-kim-basinger.jpg
   
  Последна измена: 14 август 2017
  На Elenpelen, AURUA и Ketchup им се допаѓа ова.
 16. biGirl

  biGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  1.118
  Допаѓања:
  2.917
  Пол:
  Женски
  Nina Dobrev :l:
   
 17. AURUA

  AURUA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2017
  Пораки:
  703
  Допаѓања:
  2.607
  Пол:
  Женски
  Sherilyn Fenn
  [​IMG]
  Ashley Judd
  [​IMG]
  Rachel Weisz
  [​IMG]
   
  Последна измена: 14 август 2017
  На blonde_supergirl му/ѝ се допаѓа ова.
 18. blonde_supergirl

  blonde_supergirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2016
  Пораки:
  821
  Допаѓања:
  2.132
  Пол:
  Женски
  Ејми Јасберг MV5BMjEwNjMyODk0MF5BMl5BanBnXkFyZXN1bWU@._V1_SX667_CR0,0,667,999_AL_.jpg
   
 19. blonde_supergirl

  blonde_supergirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2016
  Пораки:
  821
  Допаѓања:
  2.132
  Пол:
  Женски
  joanna4 (2).jpg
  Џоана Гоинг
   
 20. elimkd

  elimkd Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  7.915
  Допаѓања:
  48.038
  Пол:
  Женски
  IMG_9210.JPG
   
  На blonde_supergirl му/ѝ се допаѓа ова.