1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најубава жена во светот/најубава Македонка?

Дискусија во 'Мода и стил' започната од renata77, 30 март 2010.

 1. lili1

  lili1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  51
   

  Прикачени фајлови:

  На broken099 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  80
  :up: :up: :up: dobri se ovie ama ima i "poubavi" :D
   
 3. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  86
  Ама не ги гледајте вие само така, како да речам површно, овие ненашминканиве..
  Секако дека со шминка се поубави, ама сепак и ненашминкани се гледа дека имаат убави црти на лицата...добро може не сите, ама повеќето имаат
   
 4. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.510
  Допаѓања:
  27.254
  Пол:
  Женски
  Сигурно не е најубава, ама мене ми е најмила. Најдобар лик ми е во филмот, а пак и гласот од Марија Кондовска ептен и го имаат погодено. Просто ми е мерак да ја гледам и слушам :D
   

  Прикачени фајлови:

  • Benu.jpeg
   Benu.jpeg
   Големина на фајлот:
   3,8 KB
   Прегледи:
   448
  • binbir gece.jpeg
   binbir gece.jpeg
   Големина на фајлот:
   2,1 KB
   Прегледи:
   447
 5. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.688

  Тоа да до некаде.Ете пример Анџелина Џоли убава е и така и така ги има цртите.И Џесика Алба не е толку лоша,сега се разбира дека е со шминка поубава,ама Ева Лонгорија... ми се повраќа коа ја глеам...како куче е ...
  [​IMG]
  [​IMG]
  Ама мислам дека Лејди Гага е врв :lol:
  [​IMG]
   
 6. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  86
  Хаха е за лејди гага нема сумља, таа и со 10кг шминка е грда бе брат :lol: :lol: :lol:
   
 7. WildAngel

  WildAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  105
  [​IMG]

  Според мене најубава жена на светот... ;)
   
  На broken099 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.561
  Допаѓања:
  19.999
  Од порано ми е омилена..природна убавина дефинитивно!
   

  Прикачени фајлови:

  • michelle.jpg
   michelle.jpg
   Големина на фајлот:
   4,1 KB
   Прегледи:
   409
  На sjdgo и figgiMK им се допаѓа ова.
 9. Boyfromtown

  Boyfromtown Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  411
  Допаѓања:
  98
  Незнам сепак е ова мое мислење денски по кеј да се прошеташ 10 пати поубави и позгодни девојки ќе видиш од гореспоенативе.Него дека ги гледаме на телевизија бомбастично претставени двеста мејкапа поминати,најскапа гардероба,цел ден у теретана и илјада други работи коишто го красат шоубизнисот и затоа мислиме дека се којзнае што ,а не се.Една Бијонсе изгледа фантастично на бина додека папараци што ја фатиле како се бања на плажа некаде газ како на баба ми.Па и баба ми има подобар од нејзе 8) .Како што може телевизијата да те претстави никој не може.
   
 10. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.836
  Пол:
  Женски
  :up: :up: И мене ми се допаѓаат. Други, штознам има повеќе, на пример Радица Лелова ми е симпатична,Катарина Ивановска, па од странциве, Мишел Фајфер, шармантна и мистична убавина. Има и други ама не ми текнува сега
   
 11. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  632
   

  Прикачени фајлови:

 12. lili1

  lili1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  51
   

  Прикачени фајлови:

  На Baby23Baby му/ѝ се допаѓа ова.
 13. zverka

  zverka Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2010
  Пораки:
  274
  Допаѓања:
  29
  Gisele Bundchen нај нај нај убава :*
   

  Прикачени фајлови:

  На faye му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  80
   

  Прикачени фајлови:

 15. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.470
  А во Мк Сања Николиќ, Лила Филиповкса, Татјана ( од вестите на а1)
   

  Прикачени фајлови:

  • britney2.jpg
   britney2.jpg
   Големина на фајлот:
   2,3 KB
   Прегледи:
   508
  • br.jpg
   br.jpg
   Големина на фајлот:
   33,2 KB
   Прегледи:
   508
  • cheryl-cole.jpg
   cheryl-cole.jpg
   Големина на фајлот:
   66,6 KB
   Прегледи:
   508
  На troubleforme му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.356
  Не требаше Македонка? Гледам сите сте забегале од темава :?:
  да не бидам оффтопик
  Најубави жени се Бијонсе. Алба, Фокс, Никол С. ]:)
  Кристен Стјуард е слатка
   
 17. orient

  orient Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 април 2010
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски
   

  Прикачени фајлови:

 18. Amore

  Amore Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  339
  Допаѓања:
  71
  И мене овие ми се најубави..
  Македонки има мн убави, незнам кои би ги одвоила меѓу поубавите.
   
 19. EllenMonroe

  EllenMonroe Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 мај 2010
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  3
   

  Прикачени фајлови:

 20. Ticijana

  Ticijana Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  145
  Допаѓања:
  5
  :inlove:
   

  Прикачени фајлови: