Најубава жена во светот/најубава Македонка?

Дискусија во 'Мода и стил' започната од renata77, 30 март 2010.

 1. Sari4kaaaa

  Sari4kaaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2016
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  50
  Пол:
  Женски
 2. LadyInTheDark

  LadyInTheDark Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2013
  Пораки:
  1.008
  Допаѓања:
  2.742

  Авиони..:o :l: :l:
   
  На Stefanmfo му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Stefanmfo

  Stefanmfo Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2015
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  58
  Пол:
  Машки
  Like najgolem za jovana mene mi e vo top 3 :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. IvanaJenner

  IvanaJenner Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2017
  Пораки:
  432
  Допаѓања:
  538
  Пол:
  Женски
  Jessica Alba и Kendall Jenner дефинитивно!! :* :D :D
   
  На Stefanmfo му/ѝ се допаѓа ова.
 5. dak friz

  dak friz Нов член

  Се зачлени на:
  3 декември 2017
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Машки


  koja e zenskata na tretata slika

  [​IMG]

  Sakam da prasam koj znae koja e devojkava na slika? kako se vika?
   
  Последна измена од модератор: 12 декември 2017
 6. ванилала

  ванилала Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  1.650
  Допаѓања:
  5.231
  Пол:
  Женски
  Десен клик на сликата, па Search google for this image.
   
 7. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  13.742
  Допаѓања:
  138.756
  Пол:
  Женски
  Adrienne La Russa некогаш :) Поим за природна убавина од 20ти век ми е :D
  b8ec64dc7966db6226313c04d924440d--nesta-female-celebrities.jpg
  Adrienne_LaRussa_1975.jpg

  508729394 (1).jpg
  adrienne-la-russa.jpg
  800full-adrienne-larussa.jpg
   
  На Hellobeautiful, piglet1, WarriorAngel и 5 други им се допаѓа ова.
 8. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.502
  Допаѓања:
  10.369
  Пол:
  Машки
  Najubava plastika
   
  На LadyInTheDark му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  5.458
  Допаѓања:
  39.192
  Kim Kardashian.
   
 10. LadyInTheDark

  LadyInTheDark Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2013
  Пораки:
  1.008
  Допаѓања:
  2.742
  за другите незнам но таа Захра е реална се познава бидејќи тие со силикони се како изрод нешто,за задник треба природна маса си треба и нога а не како атомска мравка нозе преслаби.Природните имаат поинаква форма баш како на Захра нејзините колкови се порамни а задникот испапчен.Таа широчка е да но има убава форма кај колковите што воедно и не доаѓа до искривување на нозете има и прави нозе :l: Знам по себе, ја имам истата таа форма наследно нога комплет со се задник :). А сум видела исклучоци со криви нозе тие се со испакнати колкови како јаболчници што доаѓа до таков изглед на криви нозе а воедно имаат СПЛЕСКАН задник поради широките колкови.Една школска баш беше вака и задникот скроз ступан и беше
  How-to-Lose-Weight-from-Your-Hips-Fast.png (n)

  [​IMG]
  А оваа градба на тело на вторава форографија како на Захра со облини повеќе ми се допаѓа со порамни колкови ем видна е со испавено тело,нозете се прави и претежно задник голем испупен имаат (немора да значи за сите некои и немаат задник но ете за пример се земам себе,јас го имам и задникот голем и испупен..) , барем према себе знам ја имам истата природна градба ради тоа тврдам дека е така.Што значи има природни девојки тие штос е со ваква градба и се разликуваат од силиконските.Има некои и од силиконските што изгледаат убаво и неможеш да препознаеш дека се силиконски,но претежно се познаваат надградуваат и колкови воедно а бидејќи немаат маса и нога за задник,па доаѓаат некако смешно како изрод нешто што не постои :lol:,бидејќи напоменав на такви колкови како на првата форографија нема шанса да има огромен и испапчен задник што значи станува збор за силикони.Чист пример за таква е Ким Кардашијан. Се извинувам што мислењево знам дека не припаѓа тука. [​IMG]
   
 11. SofiMar_

  SofiMar_ Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2016
  Пораки:
  2.142
  Допаѓања:
  60.031
  Пол:
  Женски
  На Someonespecial и Dream-Girl им се допаѓа ова.
 12. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  13.742
  Допаѓања:
  138.756
  Пол:
  Женски
  И други ми имаат кажано. Фала ти, ова го сметам стварно ко комплимент :$:$
   
  На SofiMar_ му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Joi

  Joi Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2014
  Пораки:
  605
  Допаѓања:
  1.989
  Без нaвредa, aмa нa улицa дa испaднaм ќе видaм минимум три девoјки пoубaви oд Зaхрa.:wasntme: 2017-12-03-15-28-49.png 2017-12-03-15-28-38.png
   
  На Bescheiden, piglet1, Dream-Girl и 5 други им се допаѓа ова.
 14. LadyInTheDark

  LadyInTheDark Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2013
  Пораки:
  1.008
  Допаѓања:
  2.742
  Na nekoi sliki e bombastichna osobeno na tie od videoto i nozete i se pravi.
  Potochno od kolenata nadolu strashni i bile nozete ima mali iskrivuvanja na fotografijava koja ti e spodeli e sea ako nema fotoshop neznam
   
  Последна измена: 3 декември 2017
 15. TheGirl23

  TheGirl23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 септември 2017
  Пораки:
  308
  Допаѓања:
  2.900
  Пол:
  Женски
  DEUH6OpXUAEyUfW.jpg meryem-dizisi-meryem-ayca-aysin-turan-kac-kilo.jpg meryem-dizisi-meryemin-ayca-aysin-turan-burcu-nedir.jpg


  Ayça Ayşin Turan
   
  На CoCoGiiiRL, WarriorAngel, Joi и 2 други им се допаѓа ова.
 16. Asistentkа

  Asistentkа Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2017
  Пораки:
  628
  Допаѓања:
  4.538
  Пол:
  Женски
  Laetitia Casta
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Espadrila, SofiMar_, Askopje и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. Babyby

  Babyby Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2012
  Пораки:
  431
  Допаѓања:
  2.525
  Пол:
  Женски
  IMG_8064.JPG IMG_8065.JPG IMG_8066.JPG

  Fahriye Evcen!!
   
  На IM.TMKQ, barbyyy, CoCoGiiiRL и 7 други им се допаѓа ова.
 18. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.677
  Допаѓања:
  14.124
  Пол:
  Женски
 19. mar023

  mar023 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2016
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  100
  Пол:
  Женски
  Kendall Jenner, Rihanna:inlove::inlove: Screenshot_2017-12-12-05-33-16-1.png Screenshot_2017-12-12-05-33-03-1.png Screenshot_2017-12-12-05-33-59-1.png
   
  На SofiMar_ му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Baby23Baby

  Baby23Baby Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2012
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  211
  12391348_10206065721694941_4169891778694130929_n.jpg
   
  На Stefanmfo му/ѝ се допаѓа ова.