Најубава жена во светот/најубава Македонка?

Дискусија во 'Мода и стил' започната од renata77, 30 март 2010.

 1. macaaaaa

  macaaaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2010
  Пораки:
  340
  Допаѓања:
  254
  и јас се согласувам за Емилија :)
   
 2. kristii

  kristii Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  1.644
  Допаѓања:
  1.689
  :D
   

  Прикачени фајлови:

  На MarchelineAmaru му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Waka-waka

  Waka-waka Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  8.637
  Не можам да одвојам една најубава жена. Но,затоа пак има многу на кои им се восхитувам и сметам дека се едни од најубавите жени во светот.
   

  Прикачени фајлови:

 4. femina.sk

  femina.sk Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2010
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  144
  Според мене најубави се Adriana Lima,Doutzen Kroes и Tuba Buyukustun од турчинкиве :lol: ми велат дека ептен личам на неа..А од нашиве не знам :?: :?: :?:
   

  Прикачени фајлови:

 5. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.911
  [​IMG]
  Љупка Арсовска.
   
 6. macaaaaa

  macaaaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2010
  Пораки:
  340
  Допаѓања:
  254
  Најубава жена во светот/најубава Македонка? | Мода и стил | 9
  forum.femina.mk

  На Emilija Pendeva, Antonio Mitrev ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ и 7 други им се допаѓа ова.
  Emilija Pendeva woooooooow?!?!?!? pocestena sum......................................
   
 7. butterfly.mimi

  butterfly.mimi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  455
  Допаѓања:
  101
 8. rainlover

  rainlover Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  969
  Допаѓања:
  623
  [​IMG]

  Марија Андоновска
   
 9. malecka.16

  malecka.16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2010
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  21
  Најубава македонка ми е Викторија Лоба, аа тука негде е и Маја Сашек, а најубава жена во светот Александра Амбросио дефинитивно! ;)
   
 10. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.194
  Допаѓања:
  1.091
  И јас се согласувам Викторија Лоба ми е сипатична,па затоа неа же ја изберам од Македонија.
  [​IMG]
  А од светот -
  [​IMG]
   
  На sjdgo му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.779
  Епа најубаво македонско девојче е: :lol:  Шала на страна - има милион убави девојки а не мора да се познати, ехехееее колку од нив среќаваме на улица секој ден а можеби не ги забележуваме. А од познатите личности би ги издвоила Моника Белучи и Кејт Бекинсејл а од нашите Елена Ристеска и Кате Ивановска дефинитивно!
  Од тие што ги спомнав само слика на Кејт не видов па таа ќе ја постирам. И тоа во прилично секојдневно издание :)
   

  Прикачени фајлови:

  • boki.jpg
   boki.jpg
   Големина на фајлот:
   38,2 KB
   Прегледи:
   421
  • kb.jpg
   kb.jpg
   Големина на фајлот:
   86,8 KB
   Прегледи:
   421
 12. parisheroinstars

  parisheroinstars Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  25
  I'd go lesbian for Megan Fox! :lol:  Ја обожавам :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

 13. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.713
  Допаѓања:
  10.007
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  за мене е најубава и најзгодна. Ми се допаѓа што не промовира анорексија, туку сексапил и облини. Ако и се додаде и талентот и играњето, мислам дека и нема рамна.:inlove:
   
 14. Waka-waka

  Waka-waka Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  8.637
  Летиција Каста..совршенство!
   

  Прикачени фајлови:

  • 1.jpg
   1.jpg
   Големина на фајлот:
   78,5 KB
   Прегледи:
   392
  На figgiMK му/ѝ се допаѓа ова.
 15. savana

  savana Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  1.770
  Допаѓања:
  9.560
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Tina Karol
  [​IMG] natalia oreiro
  [​IMG]
  [​IMG] i ceca raznatovic sekako :)
  [​IMG]
   
 16. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  501
  Cheryl Cole
  [​IMG]

  Adriana Lima
  [​IMG]

  Jennifer Lopez
  [​IMG]
   
 17. savana

  savana Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  1.770
  Допаѓања:
  9.560
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [imghttp://i.ytimg.com/vi/n05--PRBJe8/0.jpg][/img]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 18. savana

  savana Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  1.770
  Допаѓања:
  9.560
  Пол:
  Женски
 19. savana

  savana Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  1.770
  Допаѓања:
  9.560
  Пол:
  Женски
 20. savana

  savana Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  1.770
  Допаѓања:
  9.560
  Пол:
  Женски