Најубава жена во светот/најубава Македонка?

Дискусија во 'Мода и стил' започната од renata77, 30 март 2010.

 1. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.209
  Допаѓања:
  41.315
  жена ми :rofl: се шалам JESSICA BURCIAGA плејбој зајачица е :D
   
  На mims-89 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. caroline.costa

  caroline.costa Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  1.268
  Допаѓања:
  2.587
  Само Jessica Alba, Angelina Jolie, Megan Fox, Adriana Lima и некоја меѓу нив која сум ја испуштила :P
   
 3. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.827
  Анџелина Џоли
  :)
   
  На broken099 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. karenin

  karenin Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2010
  Пораки:
  1.426
  Допаѓања:
  2.160
  Од нашата мила Македонија, мислам дека Љупка Арсовска е токму онаква убавина јас каква што замислувам дека е нај нај. Има некоја невина заводливост што ми се допаѓа :). А од странство Аngelina Јolie е преубава на лице, ама не е згодна :).
   
 5. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.877
  Допаѓања:
  30.826
  Пол:
  Женски
  Natalia Vodianova
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  Ana Beatriz Barros
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  Elisha Cuthbert
  [​IMG][​IMG]

  Monicca Bellucci
  [​IMG][​IMG][​IMG]
  Karolina Kurkova
  [​IMG][​IMG]
   
 6. natalina

  natalina Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  5

  Нај like за Sharon Stoun :D
   
 7. la-chicka

  la-chicka Популарен член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  1.336
  Допаѓања:
  1.571
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]


  Од нашите Љупка Арсовска :)
   
 8. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.159
  Допаѓања:
  15.275
  Една од најубавите девојки што сум ја заприметила во последно време, со прекрасно бејби фејс и плави очи.
  Ангел на Викторија Сикрет.
  Лепота!
  Candice Swanepoel :inlove:

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 9. interesna

  interesna Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2010
  Пораки:
  1.917
  Допаѓања:
  671

  која е женската ми личи на Џенифер Лопез!?
   
 10. My.self

  My.self Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2010
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  2
  Секоја жена е убава на свој начин... :)
   
  На bravegirl му/ѝ се допаѓа ова.
 11. trendy

  trendy Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2010
  Пораки:
  285
  Допаѓања:
  172
  Magan Fox
  [​IMG]
  Heidi Klum
  [​IMG]
  Scarlett Johanson
  [​IMG]
  Katy Perry
  [​IMG]
  Emilia Attias
  [​IMG]
  ги има многу јас избрав по познати :* :*
   
 12. butterfly.93

  butterfly.93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  1.099
  Допаѓања:
  654
  Megan Fox
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]

  angelina jolie
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  leighton meester
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 13. karenin

  karenin Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2010
  Пораки:
  1.426
  Допаѓања:
  2.160
  + оваа, прекрасна е
   

  Прикачени фајлови:

 14. The.Complicated

  The.Complicated Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  371
  Допаѓања:
  234
  Пол:
  Женски
  Од македонкиве, дефинитивно Катарина Ивановска
  [​IMG]
   
 15. Angel4e123

  Angel4e123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2010
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  85
  По мое мислам дека Селена Гомез е најубава исто како и Хилари Даф,од нашиве Елена Ристевска..
   
 16. MileyCyrus1Fan

  MileyCyrus1Fan Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2010
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  130
  премногу и се восхитувам
   

  Прикачени фајлови:

 17. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  ^^морав да прокоментирам
  се работи за вкус ама мајли назгодна жена во светот :o :o
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  не бре што ми е, јас на очно треба да одам, најзгодна си е таа :P
   
  На Dulceee му/ѝ се допаѓа ова.
 18. MileyCyrus1Fan

  MileyCyrus1Fan Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2010
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  130
  Тоа е мое мислење не реков на сите дека треба да им се допаѓа
   
 19. Lali-Esposito

  Lali-Esposito Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2010
  Пораки:
  91
  Допаѓања:
  26
  Пол:
  Женски
  Мене најубави македонки ми се
  Елена Ристеска

  Иванна Хаџиевска

  А од странските дефинитивно
  Mariana Esposito
   

  Прикачени фајлови:

  • Elena+Risteska.jpg
   Elena+Risteska.jpg
   Големина на фајлот:
   64,5 KB
   Прегледи:
   646
  • Ivana Hadzievska.jpg
   Ivana Hadzievska.jpg
   Големина на фајлот:
   43,7 KB
   Прегледи:
   646
  • Мар 702.jpg
   Мар 702.jpg
   Големина на фајлот:
   22,2 KB
   Прегледи:
   646
  • Мар 710.jpg
   Мар 710.jpg
   Големина на фајлот:
   62,3 KB
   Прегледи:
   646
  • Мар 757.jpg
   Мар 757.jpg
   Големина на фајлот:
   100,5 KB
   Прегледи:
   646
 20. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.687
  Кејти Пери. Воедно, многу ми е мила и харизматична. :)
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Викторија Лоба
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Chan Marshall - зрачи со женственост :)
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]