Најубавиот ден во вашиот живот

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од smiley-32, 20 септември 2011.

 1. Greeen

  Greeen Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 септември 2012
  Пораки:
  729
  Допаѓања:
  567
  Па нема врска колку години имаш.Сега на овие години најубав ден може да ти бил кога си бил на некоја журка,понатака најубав ден да ти биде коа ќе станеш татко на пример,понатака нешто друго.Сигурно си имал некои убави денови кои ти останале во сеќавање...
  Никогаш не е рано или касно за да го доживееш твојот најубав ден! ;)
  Сега за сега најубав ден ми е кога се запознав со мојата љубов :)
   
 2. peperutka20

  peperutka20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 мај 2011
  Пораки:
  220
  Допаѓања:
  87
  Денот кога се роди сестра ми !!!
   
  На bitter-girl му/ѝ се допаѓа ова.
 3. esperansa777

  esperansa777 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2012
  Пораки:
  921
  Допаѓања:
  1.853
  Пол:
  Женски
 4. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.957
  Пол:
  Женски
  Денот кога се роди сестра ми
  Денот кога почнав да идам со дечко ми
  Денот кога направив Олимписка норма
  ....а мој нареден најубав ден ќе биде, денот кога ќе се врати дечко ми
   
  На I.love.your.lips и thelittle17 им се допаѓа ова.
 5. Lina24

  Lina24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  2.230
  Допаѓања:
  437
  овој ден 29.09 и 30.09 ВЕРА, ЉУБОВ И НАДЕЖ, годишнина со дечко ми
   
 6. tweety26

  tweety26 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2010
  Пораки:
  1.650
  Допаѓања:
  2.275
  Пол:
  Женски
  Со оглед на тоа што не можам да го избришам овој датум од мојот живот,дефинитивно тоа би било 26ти... :tmi:
   
 7. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.883
  Денот кога се родив.
  Hајубав.
   
 8. homealone

  homealone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  1.286
  Допаѓања:
  358
  Пол:
  Женски
  денот кога се роди братучетка ми 23.07.2008
   
 9. OneDirection

  OneDirection Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2012
  Пораки:
  468
  Допаѓања:
  236
 10. WeHeartIt

  WeHeartIt Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2012
  Пораки:
  270
  Допаѓања:
  130
  Не сум го доживеала сеуште :wasntme:
   
 11. klinkata

  klinkata Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 септември 2011
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  83
 12. LaDyDoLl

  LaDyDoLl Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  2.756
  Допаѓања:
  17.072
  Пол:
  Женски
  27.06.2012
  18.09.2009
  Најубави до сега.
   
 13. sweet.star

  sweet.star Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2012
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  47
  25.04.2012
  30.09.2012
  08.10.2012
  14 (и 15).09.2012
  30.12.2011
  15.07.2012
  02.07.1993
  Најубави,а и најгорчливи....
   
 14. Unique.chick

  Unique.chick Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  2.370
  25.02.2012 - денот на нашата свадба а вооедно и роденден на мм и
  30.9.1012 - денот кога се роди мојата цуцка :)
   
  На MarchelineAmaru му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Cinderella11

  Cinderella11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2012
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  51
  Ехее ги има многу.Но,ако бирам најубав ден од оваа година тогаш дефинитивно тоа би бил мојот роденден. :D
   
 16. Florie

  Florie Активен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  5
  Многу денови се јавуваат во конкуренција, тешко да се одвои некој како посебен.
  Штета, поминуваат, а останува само сеќавањето од тоа.
  Те тера да патиш а да не се фокусираш на сегашниот ден кој го доживуваш.
   
 17. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.386
  22.05.1990
  31.01.2005
  03.10.2008
   
 18. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.248
  Допаѓања:
  1.326
  14.10.1989(иако не помнам :lol: )
  08.10.2004
  17.10.2004
  18.05.2008
  18.07.2008
   
 19. Idonea

  Idonea Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2012
  Пораки:
  322
  Допаѓања:
  642
  23.07.2011, кометата на среќата накратко пролета низ мојот живот. Ја забележав некаде околу 6 часот наутро... :(
   
 20. DreamAngel

  DreamAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2012
  Пораки:
  584
  Допаѓања:
  353
  26.09.2012...
  не сум се чувствувала посреќно, повозвжишено и по заљубено од тој ден.