Најубавиот ден во вашиот живот

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од smiley-32, 20 септември 2011.

 1. Agrona

  Agrona Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  1.705
  Пол:
  Женски
  Денот кога го запознав мм :inlove:
  Денот кога ме побара за жена :angel:
  Денот кога ја правевме веридбата :clap: (14.7.2012)
  Денот кога се регистриравме :$ (28.10.2012)

  За мене секој ден е најубав кога сите што ги сакам се среќни околу мене :$
   
 2. Lily52

  Lily52 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2013
  Пораки:
  144
  Допаѓања:
  36
  На мене секој ден ми е од убав по убав ...
  Ама секако кога ми е роденден и така нешто др..
  А ина4е и кога одеме на екскурзии тогаш ее .... Суперрр ....
   
 3. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  9.036
  Допаѓања:
  77.842
  Не најубавиот ден,туку најубавите денови ми беа детството.Впрочем мислам на сите.Она безгрижно.Зар нема поубаво од тогаш?Мислиш само како повеќе време да поминеш на улица со другарчињата ,да не те викнат побрзо дома :)
  Потоа би рекла кога матурирав.
  Потоа кога дипломирав.
  Кога се вработив.
  Во однос на љубовта,денот кога се запознавме.Зошто оттука почна се.Немаше да има веридба без тој ден,ниту свадба.
  Мојот најубав ден сеуште не дошол.Тоа би бил денот кога би се родило наше дете.
   
 4. Mahidevranfan

  Mahidevranfan Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2013
  Пораки:
  466
  Допаѓања:
  2.064
  Пол:
  Женски
  И јас се согласувам со ова :)
   
 5. skenco

  skenco Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2013
  Пораки:
  311
  Допаѓања:
  47
  02.01.2008-денот кога станав мајка,неизмерна срека е тоа кога ке го прегрнес своето бебе :angel:
   
 6. Lady-in-white

  Lady-in-white Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 април 2012
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  53
 7. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.736
  Пол:
  Женски
  Досега 25.02.2011,01.05.2013, 06.07.2013 :)
   
 8. TIGARCE86

  TIGARCE86 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2012
  Пораки:
  1.422
  Допаѓања:
  2.585
  Пол:
  Женски
  прво безгрижните детски денови поминати со најдобрите мама и тато,и после денот на мојата свадба
   
 9. peterpan30

  peterpan30 Активен член

  Се зачлени на:
  26 август 2013
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  6
  koga se rodi Sin MI !
   
 10. UnknownLadyDi

  UnknownLadyDi Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2012
  Пораки:
  390
  Допаѓања:
  947
  не се сеќавам на таков, мислам не сум издвоила некој посебно..
   
 11. redhat

  redhat Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2013
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  222
 12. Gioia

  Gioia Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  598
  Имало доста,ама мислам дека допрва треба да дојде! ;)
   
 13. sofiiija

  sofiiija Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  4
  09.02.2013 <3
  засекогаш ке го паметам овој ден!
   
 14. lady11

  lady11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2013
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  71
  01.09.2010 :)
   
  На lady111 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Twinkles

  Twinkles Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  647
  Допаѓања:
  974
 16. sweetgirl77

  sweetgirl77 Активен член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2014
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  12
  Нема таков..
   
 17. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.687
  Допаѓања:
  50.004
  Пол:
  Женски
  Не постои таков ден во мојот живот.
   
 18. Lana del Rey

  Lana del Rey Активен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2015
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  132
  Пол:
  Женски
  Koga se rodi kerkami :inlove:
   
  На cresa-jagoda и joy1 им се допаѓа ова.
 19. makgirl

  makgirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2015
  Пораки:
  542
  Допаѓања:
  2.102
  Пол:
  Женски
  Eve definitivno i denes mi e najubav den doznav dekaa sum trudnaa i navistina sum presrekjnaa :angel::inlove::rofl:
   
  На tamche995, LUCERKA и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 20. LUCERKA

  LUCERKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  761
  Допаѓања:
  5.352
  Пол:
  Женски
  Има повеќе денови.Денот кога се омажив,денот кога дознав дека сум бремена,а нај нај среќен ден во животот ми е кога станав мајка
   
  На makgirl му/ѝ се допаѓа ова.