Најубавиот ден во вашиот живот

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од smiley-32, 20 септември 2011.

 1. Witchy-style

  Witchy-style Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2012
  Пораки:
  679
  Допаѓања:
  3.782
  Пол:
  Женски
  нема таков, за жал
   
 2. kjukli

  kjukli Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 ноември 2014
  Пораки:
  2.522
  Допаѓања:
  28.608
  Пол:
  Женски
  Најверојатно денот кога првпат стапнав во Шпанија. Имав само 13 години и иако животот уште тогаш ми беше хорор, ова доживување беше исполнување на сон.
   
 3. Janina

  Janina Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2015
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  383
  Пол:
  Женски
  28.03.2014
  05.09.2014
  04.11.2014
  08.05.2014
  24.04.2014/15
  17.07.2015
   
 4. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  11.087
  Допаѓања:
  284.662
  Деновите кога се раѓаа моте деца
   
  На Ketchup, duffi, Espadrila и 6 други им се допаѓа ова.
 5. ivanchos

  ivanchos Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2015
  Пораки:
  603
  Допаѓања:
  13.443
  Пол:
  Женски
 6. kLem23

  kLem23 Активен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2015
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  276
  Пол:
  Женски
  Денот кога ми е роденден,тогаш ми е најубаво со друштвото и некои др познаници журка ова она најубавоо миии е едвај го чекам следниот :)
   
 7. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.893
  Пол:
  Женски
  Најубавите денови во мојот живот се поврзани со дечко ми.

  • Прв пат кога го запознав.
  • Кога се смиривме, кога го видов после 8 месеци.
  • Првата заедничка нова година.
  • Кога започнавме врска
  •Првиот пат кога бев негова.

  И секој пат кога сме заедно, сите денови се посебни, полни со преубави моменти.
   
  На mila1111 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. mimi****

  mimi**** Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2015
  Пораки:
  603
  Допаѓања:
  3.635
  Пол:
  Женски
  Denot koga go rodiv moeto since,bev najsreknata zena vo svetot:inlove:
   
  На mariz, sugarlips, mila1111 и 2 други им се допаѓа ова.
 9. DVAANGELA

  DVAANGELA Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јули 2015
  Пораки:
  551
  Допаѓања:
  28.746
  Пол:
  Женски
  Родендените на моите две дечиња :hug:
   
  На mariz, sugarlips, Tajnaotrovna и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.531
  Допаѓања:
  18.118
  Пол:
  Женски
  Дефинитивно кога се породив:)
   
  На mariz, Dust, DVAANGELA и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. Rabbit

  Rabbit Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 септември 2012
  Пораки:
  2.152
  Допаѓања:
  39.846
  Пол:
  Женски
  Како на повеќето жени, најубави се деновите кога се раѓа нов живот.
  Најубав ми е денот кога на свет дојде мојот ангел, мојата ќерка.
   
  На Tajnaotrovna, mariz, sugarlips и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.230
  Пол:
  Женски
  Деновите кога ги родив двата сина. :inlove:
   
  На Tajnaotrovna, mariz, DVAANGELA и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Passionate23

  Passionate23 Активен член

  Се зачлени на:
  22 август 2016
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  150
  Пол:
  Женски
  Кога дознав дека сестра ми е бремена...ништо друго не ми беше битно...:)
   
 14. Outlook

  Outlook Популарен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2015
  Пораки:
  2.579
  Допаѓања:
  4.013
  Пол:
  Женски
  Имало многу убави денови, денот кога на детето лиценцето на ехо му го видов и со рачето како да ми мафташе, набрзо доаѓам !!! хаххаха тие моменти ми се едни од најмилите во животот до сега. Убава тема, имаме и многу убави денови, не треба да ги заборавиме.
   
  На Tajnaotrovna, H.VAGA, Espadrila и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 15. EminemsGirl

  EminemsGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2016
  Пораки:
  302
  Допаѓања:
  1.159
  Пол:
  Женски
  29-05-15 :inlove::l::hug: кога станав мајка :)
   
  На Tajnaotrovna му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Aleksandar1212

  Aleksandar1212 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2016
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  7.669
  Пол:
  Машки
  Нема таков ден... за мене сите денови се исти и посебни, секој ден со својата неизвесност е посебен на свој начин.Уствари секоја минутка е посебна и единствена на свој начин. :)
   
 17. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.420
  Допаѓања:
  30.123
  Пол:
  Женски
  Кога се роди ќерка ми :inlove:
   
  На Tajnaotrovna и mariz им се допаѓа ова.
 18. GoodGirl45

  GoodGirl45 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2016
  Пораки:
  1.225
  Допаѓања:
  7.985
  Пол:
  Женски
  Вчера кога бев на забава со уште 150 деца
   
  На Cvetnaa му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Monella

  Monella Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 април 2013
  Пораки:
  1.708
  Допаѓања:
  25.422
  Denot koga stanav majka.
  Najubavoto cuvstvo!
   
  На Cvetnaa, Tajnaotrovna, mariz и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 20. emce.eme

  emce.eme Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2010
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  215
  Пол:
  Женски
  se razbira - denot koga stanuvas majka a celiot proces bese preubavo ne mnogu bolno bidejki imav sreka sto se porodiv vo druga drzava....custvoto prekrasno :)
   
  На Cvetnaa му/ѝ се допаѓа ова.