Најубавиот ден во вашиот живот

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од smiley-32, 20 септември 2011.

 1. Nalutena1

  Nalutena1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  496
  Допаѓања:
  1.758
  Пол:
  Женски
  Nemam, site mi se losi apsolutno vklucujaki gi i najvAznite datumi pr. rodenden, sekogas ke se pogrizat da mi go unistat. Seekoj bozji den
   
 2. kuc

  kuc Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  869
  Допаѓања:
  59.664
  Пол:
  Женски
  Denot koga stanav majka 02 06 2006 :)
   
  На Belabelinakinder и ♡BuBaLe♡ им се допаѓа ова.
 3. Cinderfakinrella

  Cinderfakinrella Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2016
  Пораки:
  943
  Допаѓања:
  7.410
  Пол:
  Женски
  09.02.1994
  29.05.2015
  11.09.2015
  16.09.2015
  16.06.2016
   
 4. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.637
  Допаѓања:
  5.349
  Мoжaм дa издвoјaм некoлку, се рaзбирa пoсaкувaм дa имaме пoвеќе убaви денoви :)

  Рoдендени, првa љубoв, диплoмирaње, дaтумoт кигa гo имaв дoлгo пoсaкувaнoтo првo кученце. Пријaтни изненaдувaњa oд првaтa љубoв oд кoи сум летaлa вo oблaци пo цел ден.
   
 5. vitamina

  vitamina Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јули 2015
  Пораки:
  6.814
  Допаѓања:
  194.790
  Пол:
  Женски
  Денот кога го запознав маж ми.
  Денот кога станав мајка дефинитивно.
   
  На Lilianna, gjoker4e, ♡BuBaLe♡ и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. Vik'Toriah

  Vik'Toriah Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2016
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  585
  Пол:
  Женски
  Ретки се тие денови,ама има еден за кој мислам дека поубав никогаш ќе немам,никогаш нема да ја заборавам датава 20.09.2015
   
 7. victoria

  victoria Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.837
  Допаѓања:
  25.617
  Пол:
  Женски
  Има повеќе... Денот кога се сретнљвме со мм, денот кога ја крунисавме љубовта, денот кога прв пат го слушнавме срцето на нашето прво дете, денот кога станав мајка,денот кога син ми рече мамо, кога го слишнавѓе срцето на второто дете... Се надевам ќе има уште многу најубави денови... Кога си опкружен со драги личности, мигови полни со емоции и искрена љубов, тешко е да издвоиш само еден ден...
   
  На Lilianna, gjoker4e и Mr. Right им се допаѓа ова.
 8. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  3.239
  Допаѓања:
  36.965
  Пол:
  Женски
  Откако го запознав дечко ми од тогаш мојот живот има друга смисла.
   
  На Lilianna му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Zaljubena26

  Zaljubena26 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2017
  Пораки:
  1.553
  Допаѓања:
  23.702
  Пол:
  Женски
  Секој нов ден самиот по себе е прекрасен. Се надевам дека ќе имам уште многу моменти исполнети со радост и неизмерна среќа и дека досегашните посебни настани се само еден мал дел од оние кои во иднина ќе се случат. Иако секогаш сум позитивна и секогаш гледам да го извлечам најубавото во секој момент како особено значајни денови би ги издвоила деновите кога дипломирав и магистрирав, денот кога ми се јавија да ми соопштат дека сум ја добила работата која толку многу ја посакував како и денот кога стапив во најпрекрасната врска која до сега сум ја имала во животот.
   
  На SnowWhite8 и Lilianna им се допаѓа ова.
 10. Angie24

  Angie24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 март 2017
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  252
  Пол:
  Женски
  Ден,кога внук ми се роди..
   
 11. Belabelinakinder

  Belabelinakinder Популарен член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2016
  Пораки:
  1.808
  Допаѓања:
  23.587
  Пол:
  Женски
  денот кога го запознав мажот ми денот кога останав жива,денот кога го направиме тестот за бременост и излезе позитивен :)
   
 12. EuHenIa

  EuHenIa Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2017
  Пораки:
  669
  Допаѓања:
  38.685
  Пол:
  Женски
  Кога ми се јавија да ми кажат дека сме добиле дете :) и секој ден оттогаш до сега поминат со мојата ѕверка
   
  На eta и Belabelinakinder им се допаѓа ова.
 13. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.778
  Допаѓања:
  19.200
  Пол:
  Женски
  Денот кога се запознавме . Денот кога спонтано дознав дека сум бремена . Деновите кога ги родив двете палави ангелчиња .
   
  На Belabelinakinder му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Hellobeautiful

  Hellobeautiful Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2012
  Пораки:
  2.005
  Допаѓања:
  13.376
  Пол:
  Женски
  Мислам дека сите денови од нашите животи се вбројуваат како најубави. Самата шанса и дар од родителите и од Бога да сме на овој свет треба да ја цениме максимално. Секако, има и денови кои се издвојуваат како посебни, пример кога ја започнав врската со љубовта на мојот живот :)
   
  На GoodGirl45 му/ѝ се допаѓа ова.