1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најубавиот подарок што ви го подарил вашиот сакан

Дискусија во 'Канта' започната од stronggirl636, 25 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stronggirl636

  stronggirl636 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2011
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  5
  Освен топлите слатки бакнежи...убавите зборови...љубовта која ви ја покажува сигурно вашиот партнер направил уште нешто за да ве израдува ,изненади , да ви покаже колку ве сака
  Мене дечко ми баш сега ме изненади ми купил 101 ружа и додека бев излезена тој со брат ми се договорил и ми ги ставиле во мојата соба ,купил вино чоколада миризливи свеќи ... ах романтика ...многу сум среќна па сакав да го споделам па и да ве прашам вас
  :* :* :*
   
  На vlubena и lovergirl19 им се допаѓа ова.
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.