1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најубавите веб-страни за убавина

Дискусија во 'Слободно време' започната од DarkAngelOfLove, 26 јуни 2014.

 1. DarkAngelOfLove

  DarkAngelOfLove Активен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2014
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  9
  Епа вака...Јас лично сум опседната со вебсајтови за мода и убавина :) секогаш сакам да пробам нешто ново и интересно.Па, ако имате некои кои вие сметате дека се убави (може и на англиски и на македонски јазик) многу ќе ми помогнете :$ Фала :*
  ПС. ја знам веќе фемина.мк и кармин.мк i beautydepartment.com
   
 2. MademoiselleB

  MademoiselleB Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2013
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  398
  kozmeticarka.mk , ladybook.mk , zena.rs :)
   
 3. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  4.801
  Допаѓања:
  33.271
  Пол:
  Женски
  Често разгледувам написите на веб-страните за мода и убавина.Секогаш има нешто ново и интересно да се прочита,па може да биде и полезно кога ни е потребен некаков совет и соодветен рецепт во доамшни услови.Најчесто ги постеувам веб-страните moja kozmetika, stipka, ladybook, ubavina i zdravje, crno belo.
   
 4. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.660
  Пол:
  Женски
  Убавина и здравје, црно бело и ladybook.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.