1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најубавите спотови и хитови на сите времиња

Дискусија во 'Канта' започната од yawn, 12 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. yawn

  yawn Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2010
  Пораки:
  697
  Допаѓања:
  699
  Kои ви се најубави спотови од песни? И што ви се допаѓа конкретно во нив..
  И наведете хит кој никогаш нема времето да го остави назад :music:
   
 2. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.697
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.