1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најубави познати парови

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од BlackSwan5, 30 август 2011.

 1. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.558
  Кои ви се најубави парови од познатите?
  На мене
  Сара Карбонеро И Икер Касиљас
  [​IMG]
  [​IMG]

  Адам Левин и русинката Ен Вјалитсина
  [​IMG]
  [​IMG]

  Сиена Милер и Џад Ло
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Кристијано Роналдо и Ирина Шајк
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На mileystar, Chocolate.me и CharmedGirl им се допаѓа ова.
 2. femina101

  femina101 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  5
  еве мое мислење , моментално на нив ми текна :)

  megan i brian


  fergie i josh
   

  Прикачени фајлови:

  На Summerlover, nonenceee, mileystar и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. INSIDIOUS

  INSIDIOUS Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  705
  Допаѓања:
  512
  [​IMG]Викторија и Дејвид Бекам

  [​IMG]Jessica Alba & Cash Warren
   
 4. parrot

  parrot Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  205
  Допаѓања:
  499
  Angelina Jolie и Brad Pitt!!! :inlove: :inlove:
  Совршенство без маана ми се! Незнаеш кој е поубав! Се има оваа жена значи, изглед, карактер, пари, слава, туѓи нејзини деца, па и Бред Пит, е ова ти е да си пукнеш од мака!
   

  Прикачени фајлови:

 5. 1bunny

  1bunny Активен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2012
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  20
  Angelina Jolie и Brad Pitt во потполност се согалсувам со Parrot !! :rofl:
   
 6. Katerinceee

  Katerinceee Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  1.230
  Пол:
  Женски
  Најубав познат пар се Robert Pattinson и Kristen Stewart.
   
 7. cheetah.girl

  cheetah.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2012
  Пораки:
  1.620
  Допаѓања:
  1.416
  се важат ли овие :$?

  ако не тогаш најубав познат пар дефинитивно Роналдо и Ирина
   

  Прикачени фајлови:

  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 8. xxx-ba

  xxx-ba Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  427
  Допаѓања:
  301
  Jennifer Lawrence и Nicholas Hoult <3
   

  Прикачени фајлови:

 9. Barbica

  Barbica Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  1.309
  Допаѓања:
  489
  William Levy и Elizabeth Gutierrez

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На lanacandy и mileystar им се допаѓа ова.
 10. Dreem.Girl

  Dreem.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2012
  Пораки:
  336
  Допаѓања:
  118
  Nina dobrev i Ian :rofl:
   
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Savannah

  Savannah Активен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2012
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  14
  Angelina Jolie и Brad Pitt
  некако преубави ми се кога се заедно :P
   
 12. DjinTonik

  DjinTonik Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 септември 2012
  Пораки:
  399
  Допаѓања:
  110
  Justin Timberlake и Jessica Biel :inlove:
   
 13. rhcpfan

  rhcpfan Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  1.027
  Nina Dobrev и Ian Somerhalder
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На mileystar и DjinTonik им се допаѓа ова.
 14. alekce83

  alekce83 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2012
  Пораки:
  903
  Допаѓања:
  1.133
  Пол:
  Женски
  olivia palermoand johannes huebl
  mila kunis and ashton kutcher  И дефинитивно :inlove:
  ian somerhalder and nina dobrev
   

  Прикачени фајлови:

  На BlackSwan5 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. nati44

  nati44 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  545
  Shakira и Pique
  [​IMG]

  Miley и Liam
  [​IMG]
   
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 16. KN13

  KN13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2012
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Miley Cyrus and Liam Hemsworth
   
 17. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.152
  Допаѓања:
  5.709
  Пол:
  Женски
  Кристијано Роналдо и Ирина Шајк, и Мила Кунис и Ештон Качер.
   
 18. Tiki-lolipop

  Tiki-lolipop Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2013
  Пораки:
  936
  Допаѓања:
  1.284
  [​IMG] !
  [​IMG] !
  :D :D
   
  На the.vampire.girl му/ѝ се допаѓа ова.
 19. MandyLane

  MandyLane Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  3.594
  Допаѓања:
  23.064
  Пол:
  Женски
  Мила Кунис и Ештон Качер, бидејќи ги засакав како пар и во That '70s Show, многу се мили заедно.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  И Хју Денси и Клер Денс, двајцата многу згодни, преубав пар.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На the.vampire.girl му/ѝ се допаѓа ова.
 20. smooch

  smooch Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2011
  Пораки:
  922
  Допаѓања:
  3.885
  Пол:
  Женски
  Blake Lively и Ryan Reynolds и Beyonce и Jay Z :)