1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најубави посвети за Св. Валентин

Дискусија во 'Канта' започната од unknown-lady, 5 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. unknown-lady

  unknown-lady Активен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Па ајде напишете некоја што мислите дека е кул :) :* :inlove:
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.