1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најубави спортисти

Дискусија во 'Спорт' започната од BlackSwan5, 26 мај 2012.

 1. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.558
  Малку темата не е за во спорт ама ајде. Имаме тема за омилени, антипатични а овде може да постирате слики од спортистите кои ви се физички најпривлечни :) .

  Кај мене е долга листата...ама ајде да почнам од негде :).

  Кристијано Роналдо
  [​IMG]

  Икер Касиљас
  [​IMG]

  Чаби Алонсо
  [​IMG]

  Фернандо Торес
  [​IMG]

  Лукас Подолски
  [​IMG]

  Џон Тери
  [​IMG]

  Владо Илиевски
  [​IMG]

  Рикардо Кака
  [​IMG]

  Бастијан Швајнштајгер
  [​IMG]

  Ќе додадам кога ќе ми текне... :wasntme:
   
  На jelena.rozga, SunFlower94 и Rozich им се допаѓа ова.
 2. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.663
  Кака на прво место, Касиљас, Давид Виља, Надал и наш Пандев. Толку ми текнуваат во моментот.
   
 3. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.777
  Допаѓања:
  22.415
  Пол:
  Женски
  Оne and only
  Ricardo Izecson dos Santos Leite :wasntme:
  [​IMG]
   
  На Ana3567 и KN13 им се допаѓа ова.
 4. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.194
  Допаѓања:
  1.092
  Мене Lukas Podolski ми беше љубов,само што не можев да навивам за него,играше се во некои германски тимови а,јас тие ич не можам да ги поднесам.Иначе физички ми е перфектен :)
  [​IMG]
  [​IMG]
  Кристијано Роналдо,Икер Касиљас,Игуаин .Најубавите од мојот тим :inlove:
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  И ми се свиѓа и Франческо Тоти :)
  [​IMG]
   
  На Ana3567, tessie и BlackSwan5 им се допаѓа ова.
 5. SmilerGirl

  SmilerGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2011
  Пораки:
  400
  Допаѓања:
  262
  Пол:
  Женски
  David Villa :)
   

  Прикачени фајлови:

  • villa 2.png
   villa 2.png
   Големина на фајлот:
   185,6 KB
   Прегледи:
   1.011
  На HipHopDance и Marbella им се допаѓа ова.
 6. Stoimenovska

  Stoimenovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  2.182
  Аfellay, Ronaldo, Torres, Messi.. :)
   
 7. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.349
  Пол:
  Женски
  Мене ми е симпатичен ракометаров Вучкович од Хрватска.
  Многу е симпа бе .
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG]
   
 8. Marbella

  Marbella Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  615
  Допаѓања:
  342
  Affelay
  [​IMG]
  Alexis
  [​IMG]
  Valdes
  [​IMG]
  Fabregas
  [​IMG]
  Alba
  [​IMG]
  Tello
  [​IMG]
  Bartra
  [​IMG]

  Barca hot boys :l:

  Покрај момчињата на Барса и овие исто така:
  Видич
  [​IMG]
  Подолски
  [​IMG]
   
  На Ana3567 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.629
  Допаѓања:
  21.961
  Пол:
  Женски
  Мене ми се најубави Подолски и Шевченко...

  Туку кажете ми ќе ве молам пред едно 2 саати на Спорт клуб која беше таа сексоча на која му правеа интервју додека во позадина имаше резултати за некоја утакмица со Реал? Кој ќе ми ја разреши мистеријава, алал да му е.
   
 10. prettyliar

  prettyliar Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  1.207
  Допаѓања:
  893
  Пол:
  Женски
  Рамос,Касиљас,Алонсо,Арбелоа,Гранеро,Кака,Игуаин,Буатенг,Тоти,Торес,Аквилани.
   
 11. Vikica.cuci

  Vikica.cuci Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2011
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  3.293
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  моментално ми текнува на овие :)
   
  На Ana3567 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Mermaid90

  Mermaid90 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2012
  Пораки:
  1.146
  Допаѓања:
  1.049
  Nadal
   
  На Gordana10 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. KN13

  KN13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2012
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  најдобриот и најубавиот
   
 14. KN13

  KN13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2012
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Ги има толку многу. Кака,Игуаин, Фабрегас, Пике,Џо Харт, Касиљас,Надал/(посебно го сакам),Бердих,Фетел,..не ми текнува на други
   
  На Ana3567 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. EmGreen

  EmGreen Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2011
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  189
  If you ask me... :D
  [​IMG]
  [​IMG]

  :inlove:
  [​IMG]

  Има нешто страшно перверзно во типов :D
  [​IMG]

  И срцката
  [​IMG]
   
  На BlackSwan5 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.558
  ^Како ти текна за Ешли, ми стана неверојатно привлечен :). Порано не го гледав на тој начин :$.

  Добар избор, се слагам за сите :D.
   
 17. MariaFederer

  MariaFederer Активен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2013
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  6
  Roger Federer и Andy Roddick :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

 18. Mermaid90

  Mermaid90 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2012
  Пораки:
  1.146
  Допаѓања:
  1.049
 19. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.743
  Пол:
  Женски
  Ликас подоски, Мануел,Ноер,Кака,Томас Милер,Торес... :rofl:
   
 20. smooch

  smooch Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  3.834
  Пол:
  Женски
  Cristiano Ronaldo, Sebastian Vettel, Ricky Rubio, Michael Phelps, Ryan Lochte.