1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најубав дел/рефрен од вашиот хит на денот!?

Дискусија во 'Музика' започната од Alesii, 21 април 2012.

 1. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
  Се надевам дека нема ваква тема :!: :?:
  I've been looking under rocks and breaking locks
  Just tryna a find you
  I've been like a maniac insomniac
  5 steps behing ya :$
   
  На bluegirl7 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
  Иде ми у животу иде ми, али ми фали оно мало љубави.....
   
  На inna.22, bluegirl7, leptir1 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. vaga95

  vaga95 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  893
  Допаѓања:
  1.997
  Ти ме дижеш из комеееее баш си добра у томее, док ме гледаш и крв ми опет гори и срце ми се бории.....
   
  На citiesinflames и Alesii им се допаѓа ова.
 4. The-Queen

  The-Queen Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  2.139
  Допаѓања:
  2.423
  Слажи ме још једном, дај, уради ми то молим те, слажи ме јер ти то радиш најбоље...
   
  На Aleks96 и Alesii им се допаѓа ова.
 5. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.856
  Допаѓања:
  4.868
  Пол:
  Женски
  Ми кажа не можам без тебе, ќе те
  сакам секогаш,
  Но дали тоа важи сега, кога е крај?
  Ми кажа тука сум за тебе, тука и ќе
  останам,
  А зошто сега сум сам, не сфаќам.
  ;( ;( ;(
   
  На Alesii му/ѝ се допаѓа ова.
 6. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.886
  You are beautiful, like a dream come alive, incredible
  A centerfold miracle, lyrical
  You've saved my life again
  And I want you to know baby ... :music:
   
  На bluegirl7 и Alesii им се допаѓа ова.
 7. MaCa-J

  MaCa-J Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  604
  Допаѓања:
  135
  Shimmy Shimmy yah, Shimmy yam, Shimmy yay.. :inlove: :inlove: :inlove:
  Nobody knows what i'm feeling inside :l:

  I wanna dance, and love, and dance again
  I wanna dance, and love, and dance again.. :inlove:
   
  На bluegirl7 и Alesii им се допаѓа ова.
 8. vaga95

  vaga95 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  893
  Допаѓања:
  1.997
  I can`t understand myself
  I have lost myself in you
  You
  You take away all that I have
  But I
  I follow, follow you ♥
   
 9. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  481
  There's no more to say
  So save your breath
  And then walk away
  No matter what I hear you say
  I'm strong enough to know you gotta go :muscle:
  :D
   
  На bluegirl7 и Alesii им се допаѓа ова.
 10. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
  Baby you don't know me cause you dead wrong..What doesn't kill you makes you stronger.. ;)
   
  На bluegirl7 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Radiance

  Radiance Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  170
  Now I am terrified
  can someone try to bring the truth to light
  wont anybody open up their eyes
  before the three of us have lost our lives
   
  На Alesii му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Madonna

  Madonna Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  155
  Допаѓања:
  147
  ...dobro je kad u zivotu neko te sluti
  ti nekoga slutis...
  ali, najbolje kad u zivotu imas nekog s kim
  mozes ovako da sutis.... :tmi:
   
  На Elenuskaa и Alesii им се допаѓа ова.
 13. TeaB

  TeaB Популарен член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  1.868
  Допаѓања:
  543
  I could be falling for last
  But that ain’t goog enough

  Baby i’m falling for love love
  I’m falling in love
   
  На Alesii му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.856
  Допаѓања:
  4.868
  Пол:
  Женски
  И кога се толку добро е
  ќе удри ко гром крајот од некаде
  зошто неможеме среќни да бидеме
  да знае светот само колку силно сакавме.....
   
 15. Ammy.Lee

  Ammy.Lee Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2011
  Пораки:
  1.995
  Допаѓања:
  2.279
  Пол:
  Женски
  I can be your hero, baby.
  I can kiss away the pain.
  I would stand by you forever.
  You can take my breath away.

  Енрике Иглесиас-Хироу
   
  На BlackSwan5 и CharmedGirl им се допаѓа ова.
 16. MissDior

  MissDior Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2011
  Пораки:
  1.157
  Допаѓања:
  10.023
  Ти немаш право да прашаш
  како ми е без тебе и дали сум сам
  оваа рана на душа ќе ја зашие време
  и ќе заборавам...
   
  На Elenuskaa и baguf4e им се допаѓа ова.
 17. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.027
  Допаѓања:
  6.357
  Пол:
  Женски
  http://www.youtube.com/watch?v=9Pes54J8PVw

  You have broken into my heart
  This time i feel the blues have departed
  Nothing can keep me away from this feeling
  I know i am simply falling for you
   
 18. Radiance

  Radiance Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  170
  На Miss-Angie92 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. The-Queen

  The-Queen Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  2.139
  Допаѓања:
  2.423
  Ako od ljubavi do mrznje
  ima tako malo
  ja bih hteo da me mrzis
  najvise na svetu.
   
  На Alesii му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.856
  Допаѓања:
  4.868
  Пол:
  Женски
  И ќе згрешиш фала Богу,
  тебе ТЕ САКАМ најмногу...
   
  На Alesii, Elenuskaa, Adi888 и 1 друга личност им се допаѓа ова.