1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најубав маж во светот?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Melanie, 14 април 2010.

 1. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  87
  Бидејќи има ваква тема за најубава жена,мислам дека треба и да постои тема и за најубав маж на светот,во Mакедонија или пак на Балканов.Aјде девојки постирајте најубави мажи според вашите критериуми :)
  Jас би го издвоила Cristiano Ronaldo
   

  Прикачени фајлови:

  На realGirl, Lostedlove, cheetah.girl и 4 други им се допаѓа ова.
 2. Scarlet88

  Scarlet88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  753
  Допаѓања:
  328
  [​IMG]

  Kaj sto gledam, mi ida da ..........................mmmmmmmmmmmmmmmm :D :D :D
   
  На s1a1n1d1r1a1 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  89
  Најсекси типците според мене :sweat: :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  На ReinaDeCielo, mileystar, sanjalica и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. vodnicka1

  vodnicka1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  35
  Kristijano Ronaldno mi e kako cigance nekako , Za mene najubav e BEckham

  [​IMG]
   
  На angelche16, Twinkles, cheetah.girl и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. mila24

  mila24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  12

  se soglasuvam tipov e bonbonce mmmmmmmmmmmm :D
   
  На sweety-22 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. lili1

  lili1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  52
   

  Прикачени фајлови:

  • 155568.jpg
   155568.jpg
   Големина на фајлот:
   10,2 KB
   Прегледи:
   3.898
  • 1.jpg
   1.jpg
   Големина на фајлот:
   24,2 KB
   Прегледи:
   3.898
  • enrique-iglesias-.jpg
   enrique-iglesias-.jpg
   Големина на фајлот:
   55,1 KB
   Прегледи:
   3.899
  • Enrique+Iglesias.jpg
   Enrique+Iglesias.jpg
   Големина на фајлот:
   99,1 KB
   Прегледи:
   3.899
  На ReinaDeCielo, Whitecloud95, mileystar и 4 други им се допаѓа ова.
 7. Scarlet88

  Scarlet88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  753
  Допаѓања:
  328

  Eh da bev Gumus :))))))))))))))!
  mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
   
 8. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  [​IMG] [​IMG] ---> :l: најубаво :)
  И дефинитивно најсекси [​IMG]
   
  На CharlizeTheron, s1a1n1d1r1a1 и MarchelineAmaru им се допаѓа ова.
 9. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.349
  Пол:
  Женски
  Го сакааам :inlove: :* до него
   

  Прикачени фајлови:

  На LalitaGrosa, Serpentina и Inna15 им се допаѓа ова.
 10. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.697
  Мислам дека колку и да се трудиме нема да успееме да избереме некој кој е најубав бидејќи и од најубавиот кој го познаваме преку медиумите постои некој многу поубав :) Секој има различен вкус еве нешто од мене : :)
   

  Прикачени фајлови:

  На Angelina.Jolie, Jowe, baby.blue и 7 други им се допаѓа ова.
 11. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.475
  Најубав на цел свет - дечко ми! :inlove:
  А од познативе ѕвезди
   

  Прикачени фајлови:

  На mileystar и ciribiribela им се допаѓа ова.
 12. renata77

  renata77 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2009
  Пораки:
  1.729
  Допаѓања:
  8.054
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
   
  На ennaz, Kala007 и ciribiribela им се допаѓа ова.
 13. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.168
  Пол:
  Женски
 14. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  4.191
  Допаѓања:
  5.531
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Ryan Shekler :inlove: :inlove: :inlove:
  &

  [​IMG]
  :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
   
 15. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  22.894
  Допаѓања:
  198.320
  Пол:
  Женски
  Просто и јасно, се е релативно, така и убавината... според мене, најубав е мојот свршеник 8)
  (му велат дека личи на Брендон од „Беверли Хилс“ - ја памтите серијата? :D - а јас го сакав Дилан :D )

  А од познативе (ме мрзи сега да ставам слики) убави ми се типци како Клајв Овен, Џони Деп, Марат Сафин итн.
  Ај ако ми текне уште некој, ќе пишам :)
   
 16. Tammy

  Tammy Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  33
  Силвестер Сталоне,Леонардо Ди Каприо,Антонио Бандерас,Кристијано Роналдо и Тоше Проески ;(
   
 17. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.893
  :D
   
  На CharlizeTheron, Arhangel-maniac и natasaltd им се допаѓа ова.
 18. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.703
  Допаѓања:
  65.024
  Пол:
  Женски
  Ух во срце ме погоди(Со Џош) :) Инаку би го додала и Џони Деп.
   
 19. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.893
  da da i jas bi go dodala,ama josh da go grabnis i begas :D :D ;)
   
 20. sanji4444

  sanji4444 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2010
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  495
  Пол:
  Женски
  ве молам некој да ми каже како да вметнам во текстов и слика зошто незнам колку пати пробав ама не бидува..?