Најубав маж во светот?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Melanie, 14 април 2010.

 1. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.083
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]малку е стар али мучачо италиано :D :D
   
 2. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  268
  ^ ми ту а и рики мартин (bad luck,хомосексуалец е :?: )
   

  Прикачени фајлови:

  • Ricky_Martin_.jpg
   Ricky_Martin_.jpg
   Големина на фајлот:
   67,7 KB
   Прегледи:
   314
  • ricky-martin.jpg
   ricky-martin.jpg
   Големина на фајлот:
   119 KB
   Прегледи:
   314
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 3. PinkPanterka

  PinkPanterka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  113
  Џони Деп,Роби Вилиамс,Џорџ Клуни :inlove: :inlove: :inlove:
   
 4. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  75
   

  Прикачени фајлови:

 5. LoOnyD

  LoOnyD Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  328
  Допаѓања:
  390
  Пол:
  Женски
  мхмхмхмхмхм
  инаку Џони Дип ми е No1, Киванч Татлитуг( поправете ме ако грешам со имево) No2, и Џад Лоу No3! А има уште еден куп мажишча :lol: убави, долг е списокот, ама за тоа во друга прилика!
   
  На JessicaRinaldi89 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.215
  Освен Федерер, убави ми се и: Влатче,Антонио Бандерас, Мехмет :), па другиот Мехмет... И т.н.
   

  Прикачени фајлови:

 7. valenTina.bT

  valenTina.bT Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2010
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  10
  [​IMG]
  ;) 8)
  [​IMG]
  :D
  Овие двајца и уштеее мноооооогуу :rofl:
   
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Neytiri

  Neytiri Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.289
  Допаѓања:
  2.448
  Џош Хартнет, антонио Бандерас, Ештон Качер и според мене најнеодоливиот Роберт Патинсон :$
   
 9. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.962
  Допаѓања:
  3.861
  [​IMG] Поубав од него и да барате насекаде неможете да најдете :D :D :D Срцка :)
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На ennaz и mileystar им се допаѓа ова.
 10. PrettyWoman

  PrettyWoman Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  19
  Како што гледам со повеќето имаме ист вкус јас само ќе додадам уште еден------Wentworth Miller
   
  На Abeja му/ѝ се допаѓа ова.
 11. PrettyWoman

  PrettyWoman Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  19
 12. PrettyWoman

  PrettyWoman Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  19
  не можев да ставам слика па ставив линк за да можете да го видите :)
   
 13. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.726
  Допаѓања:
  5.142
  Ова е невидена убавина... :inlove: незнам како може човек олку да е убав :inlove: :inlove: :inlove:
   
 14. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.537
  преубав :inlove: би додала Jonathan Rhys и William Levy :inlove:
   
 15. rainlover

  rainlover Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  969
  Допаѓања:
  622
  [​IMG]

  Tom Ford... штета што е геј :(
   
  На livert му/ѝ се допаѓа ова.
 16. yawn

  yawn Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2010
  Пораки:
  697
  Допаѓања:
  693
  За овие да бев машко и педер ќе станев :D
   

  Прикачени фајлови:

  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Chika-Boom

  Chika-Boom Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2010
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  6
  Најубав маж во светот ми е Дејвид Бекам иако е спротивност од тоа какви машки мене најмногу ми се допагаат јас сакам црни а тој е плав а мене ми е најубаввввв ! :)
   

  Прикачени фајлови:

 18. nice.girl9090

  nice.girl9090 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2010
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  69
  Мене овој ми е No.1 :inlove: ... Многу ми е убав, секси и шармантен... :lol: :lol: :* Плукнат Елвис Присли. Погледнете го видеото...


  http://www.youtube.com/watch?v=9sLbsSV6rM4
   
 19. Malechk0

  Malechk0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  84
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  ауф, како би сакала да сум на нејзино место :P :P :P :wasntme: :$
   
 20. DrBabl

  DrBabl Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2010
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  8
  епа типов си стана самохран татко ;)