1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најубав месец!

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од slatkoto-malenko, 5 септември 2010.

 1. slatkoto-malenko

  slatkoto-malenko Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 септември 2010
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  8
  Кој ви е најубав месец во годината ? :D
   
  На ekstremna му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.636
  Допаѓања:
  149.229
  Најубав месец !

  А најубава минутка?!

  Ајде ако не,тинејџерски лексикон.
   
  На RockNroLLGirL и ekstremna им се допаѓа ова.
 3. Iva-Mici

  Iva-Mici Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  237
  Најубав месец !

  аман веќе со темиве,дај малце теми за дискусија,а не омилени работи.Детски работи,.....
   
 4. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.475
  Најубав месец !

  Најубав ден, па ајде и најубав месец :) Ќе отвори ли некој најубаво годишно време? :$
  Одговор : Март :f:
   
  На Lana del Rey му/ѝ се допаѓа ова.
 5. seksi4

  seksi4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  Најубав месец !

  Хехехе еми најубав месец да речеме ми е Јуниии ! :D
   
  На WhiteButterFly5 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. ubafkoto

  ubafkoto Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  3
  Најубав месец !

  Najubaaav meseec Maaaaaaaaj ! :)
   
  На Mai4, DeDee и maja.kostovska им се допаѓа ова.
 7. EnnieFabulous

  EnnieFabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  399
  Најубав месец !

  јуни, септември и декемвриии :inlove:
   
 8. Harlow

  Harlow Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2010
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  105
  Најубав месец !

  Април, Јуни :)
   
 9. macaaaaa

  macaaaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2010
  Пораки:
  340
  Допаѓања:
  267
  Најубав месец !

  Лето - најубавиот месец во годината :D
   
  На Tumblr.123 и WhiteButterFly5 им се допаѓа ова.
 10. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.893
  Најубав месец !

  сите ги сакам освен април и мај,само врне и досадно е :?:
   
 11. aquafortune

  aquafortune Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2010
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  23
  Најубав месец !

  Мене баш Април и Мај ми се најубави.Се будам од зимскиот сон. :angel:
   
  На JustSimple му/ѝ се допаѓа ова.
 12. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.876
  Допаѓања:
  13.392
  Најубав месец !

  Јуни и Февруари. :)
   
  На Osamena devojka му/ѝ се допаѓа ова.
 13. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  Најубав месец !

  јануари,мај,август,декември.....јас имам повеќе поради разни причини....
   
 14. martina.d

  martina.d Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  2
  Најубав месец !

  Априллл
   
 15. RedRose97

  RedRose97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2010
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  158
  Најубав месец !

  Октомври. :sun:
   
 16. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  6.063
  Допаѓања:
  87.677
  Пол:
  Женски
  Најубав месец !

  Мај и јуни зошто тогаш температурите ми се погодени :D
   
 17. macysh

  macysh Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  760
  Најубав месец !

  Јунии :sun: :d: а и Август исто :)
   
 18. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  Најубав месец !

  Февруари, затоа што сум тогаш родена!
   
 19. Nina24

  Nina24 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  339
  Најубав месец !

  Ми се свиѓа јануари, заради топлата домaшна атмосфера и празниците. Март заради будењето на природата. Кога протекува новиот живот низ вкочанетите стебленца. Мај заради сонцето што долго сме го чекале, заради бумбарите и тревата. Јуни заради липите, кои ги обоожавам и ме потсеќаат на детство, иако ми смета нивниот мирис. Јули заради врелиот асфалт и преубавите летни ноќи. Септември заради школските спомени, дремењето ан клупи во парк после школо, зимниците кај баба и преубавото време. И декември заради преубавата новогодишна атмосфера.
  Ги сакам скоро сите месеци. И тие што не се во листата. :)
   
  На beauty.princess, JustSimple и seksi им се допаѓа ова.
 20. martincencee

  martincencee Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2010
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  75
  Најубав месец !

  Сите летни месецииииии да не набројуваме сега... :)