1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најубав ресторан во Скопје

Дискусија во 'Канта' започната од blubell, 23 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. blubell

  blubell Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2010
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  13
  Кој мислите дека е најдобар ресторан во Скопје?
  Каде има најубава храна, амбиент, музика, услуга...?


  Набрзо имаме годишнина со дечко ми, па ако имате некој предлог ... :)
   
 2. birinda

  birinda Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Bar Restaurante Espanol AZAFRAN - e extra ke ti se cini ko da si koj znae kade .mene bas mi odgovara ambientot,e nesto romanticno ima spanska muzika i ke ve docekat epten super,cenite se normalni ama ne e bas evtino se naoga vo Debar maalo ul.leninova 33-A .. ubavo da si pominete za godisninata :inlove: :inlove: :*
   
 3. blubell

  blubell Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2010
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  13
  ммммм...звучи примамливо :P
  не сум била таму, и супер идеја,Фала многу ;)
   
 4. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.