1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најчудна комбинација на храна што сте ја јаделе?

Дискусија во 'Канта' започната од Belieberka666, 20 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Belieberka666

  Belieberka666 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  395
  Допаѓања:
  144
  Пол:
  Женски
  Девојки пребарував и не најдов слична ваква тема (ако има слободно ставете ја во корпа).Па сте јаделе ли некоја чудна комбинација на храна??
  Mене на пример ми е навистина чудно кога јадам парче леб со нутела и тенок слој на кашкавал , ама пак навистина ми е вкусно :D споделете ги и вашите искуства :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.935
  Допаѓања:
  66.093
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.