1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нај здодевна феминка?

Дискусија во 'Канта' започната од Pepelaska25, 22 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Pepelaska25

  Pepelaska25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2013
  Пораки:
  212
  Допаѓања:
  552
  Пол:
  Женски
  Инспирација за да ја отворам темава добив од вашите постови, во кои се повикувате на искреност,дека не озборувате зад грб туку кажувате се во лице....
  Епа да ја провериме вашата искреност и храброст, и да видиме која феминка според вас е нај здодена, т.е има нај здодевни постови?
  Не се прифака одговор сите ми се супер и слични улизувања.
   
 2. thinkerbell

  thinkerbell Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.834
  Допаѓања:
  11.094
  Пол:
  Женски
  Жити се? На 31 година?
   
  На Dentina му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.