1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нај мислења

Дискусија во 'Канта' започната од yawn, 22 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. yawn

  yawn Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2010
  Пораки:
  697
  Допаѓања:
  699
  Овде постирајте ги мислењата кои ви оставиле огромен впечаток...
  Нешто креативно,поучно и паметно од нашите форумџики :)
  ако е дупла темава..клуч !
   
 2. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.556
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.