1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нај убав ПОДАРОК што сте го добиле?Или сакате да го донбиете

Дискусија во 'Канта' започната од MkdBoy, 17 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MkdBoy

  MkdBoy Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2012
  Пораки:
  340
  Допаѓања:
  615
  Пол:
  Машки
  Кој е вашиот нај убав подарок што сте го добиле? или сакате да го добиете ?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.513
  Допаѓања:
  58.918
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.