1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нај_____, се родени во месецот:

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од Snow-Queen, 31 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  НАЈДОБРИТЕ се родени во: ЈАНУАРИ
  Најубавите се родени во: Февруари
  Најпаметните се родени во: Март
  Најслатките се родени во: Април
  Најсаканите се родени во: Мај
  Најиздржливите се родени во:Јуни
  Најразвиените се родени во: Јули
  Најсексапилните се родени во: Август
  Најомилените се родени во: Септември
  Најсреќните се родени во: Октомври
  Најзборливите се родени во: Ноември
  Најподржуваните се родени во: Декември

  Што мислите за ова колку е точно?Лично според вашиот месец на раѓање и најблиските околу вас.
   
 2. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.558
  Најпаметните се родени во Март :) .Секако дека да.

  Шала на страна,од каде да знам,изгледа е точно :) .
   
  На N1ky, Saraa и love23 им се допаѓа ова.
 3. LaBella

  LaBella Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2010
  Пораки:
  1.027
  Допаѓања:
  1.083
  Пол:
  Женски
  Ова па ич.. и не може да е точно, не може вака луѓето во глобала да се поделат
   
 4. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.832
  Пол:
  Женски
  НАЈДОБРИТЕ се родени во: ЈАНУАРИ се разбира и секогаш ќе се најдобри 8)
   
  На GirlLove и LilBaby им се допаѓа ова.
 5. JuLleE

  JuLleE Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  17.164
  Допаѓања:
  234.931
  Нема врска ова, барем од мое видување и од луѓето кои ги знам.
  Единстевно за близнаците ќе се согласам дека се најиздржливи.
  Мајка ми, пример за човек кој се може да издржи.
  Еве јас сум Рак, и оваа со најразвиени во кој смисол да го сфатам. За мускули мислат :^) .
  Туку оваа нема поента, не би да го анализирам, од причина што секој човек си е прича за себе.
  Во прашање е ствар на индивидуалност, месецот нема врска.
   
 6. Dulceee

  Dulceee Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2011
  Пораки:
  900
  Допаѓања:
  1.960
  Пол:
  Женски
  Вистина, и јас сум рак. Како тоа најразвиени.. во која смисла?
   
 7. love23

  love23 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  913
  НАЈДОБРИТЕ се родени во: ЈАНУАРИ
  Најубавите се родени во: Февруари
  Најпаметните се родени во: Март
  Најслатките се родени во: Април
  Најсаканите се родени во: Мај
  Најиздржливите се родени во:Јуни
  Најразвиените се родени во: Јули
  Најсексапилните се родени во: Август
  Најомилените се родени во: Септември
  Најсреќните се родени во: Октомври
  Најзборливите се родени во: Ноември
  Најподржуваните се родени во: Декември

  Се согласувам дека најпаметните се родени во март :*
   
 8. Smurfette.M

  Smurfette.M Популарен член

  Се зачлени на:
  13 септември 2011
  Пораки:
  1.072
  Допаѓања:
  621
  хехехе може е точно, незнам......... :)
   
 9. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  318
  ово за јули мислам дека треба да пишува дека најубавите се родени во јули :lol:
   
 10. Ulata

  Ulata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2011
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  100
   
 11. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  И така сите среќно си живееја...

  Зарем толку е досадно на форумов па се отвараат вакви теми?
   
  На Cacy и Dushica-sk им се допаѓа ова.
 12. maja.kostovska

  maja.kostovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2011
  Пораки:
  288
  Допаѓања:
  192
  Најсаканите се родени во: Мај

  точно така :D
   
 13. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Врска нема. Ова долго време кружеше на фејсбук и секогаш мислев дека е измислица од мене-од тебе, а не дека е нешто што го кажале ѕвездите.
   
 14. Xepp

  Xepp Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  428
  Март,можеби :*
   
 15. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.924
  Ајде де.
  Глупости живи се ова.Нема една негативна карактеристика, нема некој да каже не јас не сум најдобра :D
   
 16. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.701
  Допаѓања:
  1.919
  Пол:
  Женски
  Поголема глупост не сум прочитала |( уште каква поделба ќе измислат?
   
 17. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.886
  Кај и да е, ќе се отвори темата:
  Вашите чорапи говорат каква личност сте!


  Ако вашите чорапи преовладуваат во виолетова боја, тогаш вашиот карактер е налик љубичица, нежна ,ранлива и чувствителна.
  Ајде на сите ни го погодија хороскопоооот! :D
   
  На rosebush му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.